CARPATUS

Carpatus zapewnia wygodny i bezpieczny transport dla Twojego pupila

Carpatus to polska, kaletniczna marka. Głównymi jej klientami są oddziały Lasów Państwowych oraz sklepy zoologiczne. Carpatus szyje estetyczne, trwałe i wysokiej jakości produkty z tkaniny o specjalistycznym przeznaczeniu.

Zobacz pełen opis

Carpatus zapewnia wygodny i bezpieczny transport dla Twojego pupila

Carpatus to polska, kaletniczna marka. Głównymi jej klientami są oddziały Lasów Państwowych oraz sklepy zoologiczne. Carpatus szyje estetyczne, trwałe i wysokiej jakości produkty z tkaniny o specjalistycznym przeznaczeniu. W ofercie firmy znajdziemy odzież sportową i specjalistyczną oraz wyroby kaletnicze dla myśliwych, motocyklistów i rowerzystów oraz sprzęt specjalistyczny na przykład dla ratownictwa medycznego.
Tkaniny wykorzystywane do produkcji są wiatro i wodoodporne, umożliwiające jednocześnie odprowadzanie pary wodnej na zewnątrz. Firma wykorzystuje wysokiej jakości, specjalistyczne i bardzo drogie materiały. Również z tych tkanin wykonywane są dedykowanej dla zwierząt lekkie i kolorowe torby miejskie służące do transportu czworonogów, wygodne i praktyczne maty do samochodu, zwiększające komfort jazdy zwierzęcia czy specjalistyczne szelki dla psów z możliwością przypięcia do pasów bezpieczeństwa w samochodzie.

Produkty dla psów i kotów

W ofercie dedykowanej dla zwierząt znaleźć można:

  • Torby miejskie służące do transportu czworonogów – lekkie, kolorowe, wyposażone w dodatkowe siatki zwiększające przewiewność i umożliwiające czworonogowi podziwianie tego co dzieje się na zewnątrz oraz w smycz zabezpieczającą zwierzaka.
  • Maty do samochodu – podnoszą komfort jazdy zwierzęcia, chronią tapicerkę samochodu i umożliwiają zachowanie jej w czystości. Wykonane z trwałych materiałów łatwych do utrzymania w czystości.
  • Specjalistyczne szelki do przewozu psów w samochodzie – w skład zestawu wchodzą: wygodne, miękkie szelki i trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Taki zestaw zabezpiecza naszego pupila przed przeciążeniami spowodowanymi gwałtownym hamowaniem. Jedyne szelki z atestem zrywania taśmy do 1100 kg!
  • Smycze ringówki – linki służące do wystawiania psów podczas pokazów.

Firma, jako jedna z nielicznych w Polsce, przyjmuje też indywidualne zamówienia na produkty kaletnicze, uwzględniające nietypowe rozmiary zwierzaka, czy inne specjalistyczne parametry.

Przyznać trzeba, że niewielu producentów zajmuje się tworzeniem tego typu produktów a są one coraz częściej poszukiwane. Jest to sprzęt specjalistyczny, po który sięgają najbardziej świadomi właściciele czworonogów o dość sprecyzowanych, specyficznych wymaganiach. Warto zauważyć, że produkty marki Carpatus zbierają bardzo pozytywne opinie wśród użytkowników na wszystkich serwisach z ich towarami.
.

Schowaj pełen opis

4 produkt(ów)