• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karmy Acana dla kota

3 produkt(ów)

Acana karmy bezzbożwe dla kotów

Acana to kanadyjski producent karm dla kotów jakości super premium. Karmy Acana dla kotów wyróżniają się składem oraz filozofią żywienia swoich klientów. Składniki do karm Acana pochodzą z kanadyjskich regionów, najbardziej ekologicznych oraz zaufanych hodowców. Większość komponentów posiada atest „human grade”, co oznacza że są zdatne do spożycia dla ludzi. Karmy Acana doskonale odzwierciedlają potrzeby kota na każdym etapie życia.

Dieta kota mięsożercy

Acana zauważyła, że kot jako potomek dzikich kotów afrykańskich powinien dostawać w swojej karmie przede wszystkim świeże mięso, bez żadnych dodatków zbóż. Koty czerpią swoją energię z pokarmów wysokobiałkowych, bogatych w cenny aminokwas – taurynę. Jej niedobory osłabiają pracę serca oraz wzroku. To bardzo ważny składniki diety kota – mięsożercy. W celu zapewnienia prawidłowego żywienia kota, Acana korzysta z filozofii żywienia Whole Prey, co z jez. Ang. oznacza mniej więcej całe zwierzę. W praktyce wygląda to następująco, że wszystkie części mięsa, takie jak kości, chrząstki, skóra, narządy wewnętrzne również trafiają do karmy Acana, czyniąc jej w ten sposób jeszcze bardziej wartościowym pokarmem. Ponadto w karmie suchej Acana zostały dobrane odpowiednie witaminy w naturalnej postaci owoców i warzyw. Wszystkie świeże i co najważniejsze o najniższym wskaźniku glikemicznym. Dzięki temu waga Twojego kota również jest pod kontrolą.

Rodzaje karmy Acana dla kota

W sklepie apetete.pl dostępna jest pełna oferta karmy Acana dla kotów. Podzielone ze względu na rodzaj występującego mięsa, oraz na wiek kota, choć większość karm Acana jest przeznaczona dla zwierząt na każdym etapie życia, ze względu na odpowiedni dobór składników mięsnych.

Acana Regionals to karmy dla kotów o obniżonej zawartości węglowodanów, posiadające około 60% składników mięsnych, świeże mięso czerwone, drób, z chowu bezklatkowego z urodzajnych farm zachodniej Kanady oraz ryby poławiane w nieskazitelnych kanadyjskich rzekach, jeziorach i oceanach:

Acana Wild Prairie Cat mięsna karma dla kotów na każdym etapie życia. Źródła mięsa to: kaczka, indyk, kura. Ograniczona ilość warzyw i owoców. Zróżnicowany skład zapobiega niedoborom żywieniowym, naturalnie doskonale dobrane produkty sprawiają, że produkt ten nie potrzebuje dodatkowych, długich list suplementów.

Acana Pacifica Cat to karma o wysokiej zawartości białka z ryb: sardynki, flądry, łosoś – doskonała karma dla kotów z alergią na białko mięsa czerwonego i białego. Karma ta zawiera świeże składniki, ryby poławiane z naturalnych zbóż, oceaniczne wodorosty. Wysoka zawartość łatwo przyswajalnych białek zwierzęcych, oraz niska zawartość węglowodanów idealnie odwzorowuje naturalną dietę kota. Karma Acana Pacifica zawiera ręcznie zbierane wodorosty, algi i morszczyn pęcherzykowaty, oraz owoce jałowca i korzeń łopianu są naturalnym źródłem przeciwutleniaczy i adsorbentów toksyn.

Acana Grassland Cat karma naturalna karma dla kotów, przygotowywana ze świeżych i naturalnych składników. Zawiera wysokiej jakości świeże mięso z jagnięciny i kaczki. Dodatek jaj i ryb wzbogaca karmę o cenne składniki odżywcze.

W naszym sklepie zoologicznym on line znajdziesz pyszne karmy Acana, w każdej wersji smakowej, zakupione prosto od producenta. Od lat współpracujemy z Acana Polska, dzięki temu mamy pewność, że karma która trafia do miski Twojego mruczka jest najlepszej jakości.