• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karmy dla kota Sfinksa

1-30 of 569

Nowoczesna karmy dla Sfinksa zostały opracowane z myślą o kotach rasowych, wymagających specjalnie przygotowanego pożywienia. To produkty, które spełniają wszystkie potrzeby żywieniowe domowego mruczka. Rekomendowane przez nasz internetowy sklep zoologiczny karmy dla Sfinksa, posiadają w swoim składzie starannie wyselekcjonowane komponenty, w tym naturalne witaminy i związki mineralne.

Karmy dla kota Sfinksa z dodatkiem świeżego mięsa o odpowiedniej ilości białka

Koty należące do rasy Sfinks to specyficznie wyglądające zwierzęta o średniej wielkości, atletycznej budowie i mocno umięśnionym ciele. To zwierzęta wyróżniające się brakiem owłosienia. Ta mutacja genetyczna, to nie jedyne cechy charakterystyczne kotów, będących przedstawicielami rasy Sfinks. To zwierzęta posiadające bardzo duże uszy, oczy w kształcie cytryny, a także liczne fałdy skórne. Aktywne, inteligentne i lubiące zabawę koty, wymagają podawania im specjalnie dobranej karmy, ponieważ szybko tracą one ciepłotę ciała. W menu Sfinksa powinny znaleźć się wyłącznie starannie dobrane produkty, pokrywające dobowe zapotrzebowanie na witaminy i związki mineralne. Eliminuje to potrzebę stosowania dodatkowej suplementacji, która może niepotrzebnie obciążać układ pokarmowy danego zwierzaka.

Dobrej jakości karmy dla Sfinksa mogą zawierać dodatek ryb, a także świeżego mięsa, będącego cennym źródłem energii. Przedstawiciele rasy Sfinks wymagają, aby w ich codziennym jadłospisie, pojawiły się produkty gwarantujące łatwą termoregulację. Z uwagi na to, że Sfinksy są ruchliwe, energiczne i szybko tracą ciepło, powinny one otrzymywać produkty o większej kaloryczności. Najlepsza karma dla przedstawicieli tej rasy musi w swoim składzie zawierać optymalną ilość białka, najlepiej pochodzącego z jednego źródła, tłuszczu i nieprzetworzonych chemicznie węglowodanów złożonych. Są one dłużej trawione przez układ pokarmowy, co również wpływa na lepszą termoregulację i zapobiega wychłodzeniu ciała nieowłosionego Sfinksa.

Karmy dla kota Sfinksa z tauryną

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są karmy dla Sfinksa o starannie dobranej formule. To produkty, które powstały przy udziale najlepszych lekarzy weterynarii, jak również osób specjalizujących się w zoodietetyce. Proponowane przez nas wyroby pokrywają zapotrzebowanie na makro i mikroelementy, wpływające na piękny wygląd skóry każdego Sfinksa. Właściciele kotów należących do rasy Sfinks zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest podawanie im odpowiednio dobranych posiłków. Te przyrządzane w domu, mogą nie pokrywać zapotrzebowania na kluczowe związki organiczne, w tym niewytwarzaną przez organizm kota taurynę. Odpowiada ona za prawidłowe funkcjonowanie mięśnia sercowego i działanie całego układu krwionośnego.

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są karmy dla Sfinksa, wyróżniające się wysokimi walorami smakowymi i nęcącym aromatem. To produkty, które nie zawierają w swoim składzie przetworzonych chemicznie komponentów, wzbogaconych syntetycznymi barwnikami, stabilizatorami konsystencji, jak również GMO. Wszystkie wyżej wymienione składniki negatywnie wpływają na układ pokarmowy domowego mruczka, przyczyniając się do wzdęć i nadprodukcji gazów. Nasze karmy dla Sfinksa to doskonałe pożywienie, które można podawać pupilowi od czasu jego odstawienia od mleka matki.

Karmy dla kota Sfinksa z kwasami Omega

Proponowana przez nasz internetowy sklep zoologiczny karma dla Sfinksa to produkt zawierający innowacyjną formułę. Może być oparta na mięsie drobiowym, wołowinie, jak również delikatnej i przyjemnej w smaku jagnięcinie. To starannie wyselekcjonowane komponenty, pochodzące wyłącznie z naturalnych, w pełni kontrolowany hodowli. Stanowi to gwarancję tego, że mięso, które znajduje się w karmie przeznaczonej dla przedstawicieli rasy Sfinks, nie zawiera antybiotyków, a także innych syntetycznych ulepszaczy smaku czy zapachu. Rekomendowana przez nas karma dla Sfinksa może być podawana zwierzętom w różnym wieku. Posiadamy szeroki wybór produktów dedykowanych kocim juniorom, osobnikom dorosłym, a także seniorom, bez względu na ich aktualny stan zdrowia.

Proponowane przez nas wyroby są pożywne i posiadają odpowiednio dobraną wartość kaloryczną. To produkty wzbogacone dodatkiem oleju z ryb, będącego jednym z najlepiej przyswajalnych źródeł kwasów tłuszczowych nienasyconych Omega 3-6-9. W asortymencie naszego internetowego sklepu zoologicznego znajduje się karma dla Sfinksa proponowana, zarówno dla zawodowych hodowców, jak i pasjonatów wyżej wymienionej rasy. Produkt ten może zawierać dodatek delikatne i bardzo przyjemne w smaku wątróbki drobiowe, które są najcenniejszym źródłem witaminy A, wpływającej pozytywnie na wygląd sierści i narząd wzroku. W naszej ofercie dostępna jest także karma dla Sfinksa, wzbogacona dodatkiem warzyw, które regulują częstotliwość wypróżnień. To naturalne źródło błonnika, wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego domowego mruczka. Nowoczesna karma dla przedstawicieli rasy Sfinks jest pakowana w warunkach sterylnych. Stanowi to gwarancję tego, że do jej wnętrza nie dostają się szkodliwe dla organizmu zwierzaka zanieczyszczenia. Wszystkie składniki wybranej karmy zostały dokładnie przebadane w warunkach laboratoryjnych, dlatego też są one bezpieczne nawet dla bardzo młodych osobników.

Sfinks - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować karmę dla kota Sfinksa w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Rekomendowane przez nasz sklep internetowy karmy dla Sfinksa, zawierają cenne witaminy i minerały. To produkty najlepszych marek na świecie.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu karmy dla kota Sfinksa?

Przed wyborem konkretnej karmy dla Sfinksa warto ocenić jej skład. Powinna ona zawierać tylko naturalne komponenty, pozbawione GMO czy syntetycznych barwników.

Jaka karma będzie najlepsza dla kota rasy Sfinks?

Najlepsza karma dla kota rasy Sfinks powinna być pożywna i posiadać optymalną wartość kaloryczną. Pozwala to na prawidłową regulację ciepłoty ciała nieowłosionych kotów.