• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karmy dla kota Egzotycznego

1-30 of 569

Wysokiej jakości karmy dla kota Egzotycznego pokrywają dobowe zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne organizmowi domowego mruczka, witaminy i minerały. To produkty wzbogacone dodatkiem świeżego mięsa, pochodzącego z ekologicznych hodowli. Polecane przez nasz sklep internetowy karmy dla kota Egzotycznego mogą w pełni zastąpić przyrządzane w domu posiłki.

Karmy dla kota Egzotycznego z cennym białkiem

Kot Egzotyczny to wyjątkowa rasa, wyhodowana sztucznie. Pochodzi ona ze Stanów Zjednoczonych. Kot Egzotyczny powstał w wyniku skrzyżowania amerykańskiego kota krótkowłosego z Persem. Koty Egzotyczne bardzo szybko stały się popularne na całym świecie, z uwagi na swój wyjątkowy wygląd. Do tej kategorii zalicza się bohater wielu kreskówek i filmów o imieniu Garfield. Wszystkie koty Egzotyczne potrzebują zbilansowanego pożywienia. Tego typu produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym. Osoby, które zastanawiają się, czym karmić kota Egzotycznego, powinny zapoznać się z naszym asortymentem. Oferujemy wyroby najlepszych marek, co stanowi potwierdzenie ich bezpieczeństwa stosowania. Karma dla kota Egzotycznego, którą polecamy hodowcom i opiekunom domowych mruczków, może być wzbogacona świeżymi ziołami, dodatkiem warzyw i niektórych gatunków mięs.

Wielu hodowców zastanawia się, czym karmić kota egzotycznego, aby zachował on swój doskonały wygląd i dobre zdrowie przez długie lata życia. To zadanie z pewnością spełni karma dla kotów Egzotycznych z naszego sklepu internetowego. Jest to produkt zawierający podstawowe źródło białka i aminokwasów w postaci mięsa drobiowego, cielęciny, wołowiny lub soczystych podrobów. Karma dla kotów Egzotycznych z naszego asortymentu nie jest wzbogacona żadnymi syntetycznymi dodatkami, dlatego też jest to produkt lekkostrawny i łatwo przyswajalny. Polecana karma dla kotów Egzotycznych może być podawana zwierzakom od ukończenia przez nie 21 dnia życia lub też od czasu przejścia na pokarm stały i odstawienia od mleka matki. Każda karma dla kota Egzotycznego z naszego asortymentu została starannie przebadana w niezależnych laboratoriach. Stanowi to gwarancję jej bezpieczeństwa, nawet dla zwierzaków mających nietolerancje pokarmowe czy też zaburzone przyswajanie składników pokarmowych. Karma dla kota Egzotycznego może być wzbogacona olejem rybnym. To najlepsze źródło kwasów Omega 3 i 6.

Karmy dla kota Egzotycznego z owocami i warzywami

W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są karmy dla kota Egzotycznego w różnych wersjach smakowych. Są to produkty stworzone przy udziale specjalistów z zakresu dietetyki i felinologii. Jest to potwierdzenie ich wysokiej jakości, jak również dobowego pokrycia zapotrzebowania na składniki odżywcze, w tym taurynę wzmacniającą układ krwionośny. Karmy dla kota Egzotycznego z naszej oferty wyróżniają się wysokimi walorami smakowymi. Ich nęcący zapach wpływa na zainteresowanie granulkami, pasztetami lub soczystymi kawałkami mięsa, nawet przez najbardziej wybredne osobniki, niechętnie spożywające tego typu produkty. Rekomendowane przez nas karmy dla kota Egzotycznego mogą być podawane także zwierzętom wysterylizowanym i wykastrowanym. To produkty, które nie przyczyniają się do powstawania nadprogramowych kilogramów, ponieważ zawierają wyłącznie węglowodany złożone i optymalną ilość tłuszczów.

Karmy dla kota Egzotycznego z naszej oferty są wzorowane na pokarmie żbika i innych dzikich kotów, dzięki czemu produkty te są łatwo przyswajalne. W swoim składzie zawierają one 70% najwyższej jakości jagnięciny, drobiu, wołowiny, dzika, a także spory dodatek owoców i warzyw. To produkty w 100% naturalne, pozbawione sztucznych aromatów i barwników. Polecane przez nas karmy dla kotów Egzotycznych to pełnowartościowe posiłki, dedykowane juniorom, dorastającym osobnikom, a także kocim seniorom. Posiadamy karmy dla kotów Egzotycznych, które są pakowane z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, dzięki czemu do ich wnętrza nie przedostają się szkodliwe bakterie czy inne chorobotwórcze mikroorganizmy. Wysoka zawartość mięsa, a także roślin owoców czy warzyw gwarantuje sprawne działanie organizmu domowego mruczka. Karmy dla kotów Egzotycznych są oparte na recepturze pozbawionej zbóż, glutenu, produktów mlecznych, a także mięs zawierających antybiotyki.

Egzotyczny - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować karmy dla kota Egzotycznego w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Oferowane przez nas karmy dla kota Egzotycznego to doskonałe produkty. Zostały one stworzone ze starannie wyselekcjonowanych komponentów, w tym z surowego mięsa.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu karmy dla kota Egzotycznego?

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o kupnie karmy dla kota Egzotycznego, warto zwrócić uwagę na skład tego wyrobu. Najlepiej inwestować w sprawdzone marki, oferujące karmę ze świeżej wołowiny, drobiu lub delikatnej cielęciny.

Jaka karma będzie najlepsza dla kota rasy Egzotycznej?

Najlepsza karma dla kota Egzotycznego nie może zawierać GMO i innych syntetycznych składników. Produkt ten powinien być oparty na unikalnej recepturze, w której aż 70% stanowi mięso bez antybiotyków, pochodzące z kontrolowanej, ekologicznej hodowli.