• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Karmy Purina Pro Plan dla kota

11 produkt(ów)

Karmy suche dla kota marki Purina Pro Plan

Purina Pro Plan to karma dla kotów jakości super premium wyróżnia się doskonałym składem opracowanym przez lekarzy weterynarii. Ciągła współpraca z najlepszymi żywieniowcami sprawia, że pokarm dla kotów jest wysokiej wartości i ma pozytywny wpływ na zdrowie.

Jeśli dbasz o zdrowie swojego kota to przejawem troski o niego jest zapewnia mu prawidłowego żywienia. W celu sprostania wymagań kotów marka Purina Pro Plan oferuje szeroką gamę wysokiej jakości karm dostosowanych do różnych etapów życia zwierząt: karmy dla kociąt i kotów dorosłych, po kastracji.

Karmy Pro Plan sprzedawane są wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych i przychodniach weterynaryjnych. W sklepie apetete również znajdziesz te doskonałej jakości suche pożywienia dla Twojego kota.

Oferta Purina Pro Plan

W sklepie apetete dla Twojego kota dostępna jest Purina dostosowana do różnych potrzeb.
 • Purina Pro Plan Delicate sucha karma dla kotów o wrażliwym układzie pokarmowym. Łączy w sobie wszystkie niezbędne składniki odżywcze, w tym witaminy i składniki mineralne w wysokiej jakości. Zawiera Opti Renal – unikalna formuła, która wspiera zdrowie nerek. Również pomaga chronić zęby przed osadzaniem się kamienia nazębnego. Utrzymuje zdrowie układu moczowego u kastrowanych kotów, u tych u których istnieje ryzyko wystąpienia schorzenia dolnych dróg moczowych. Dzięki odpowiedniej ilości substancji balastowych pomaga przywrócić odpowiednią wagę i wygląd sylwetki. Otyły kot jest dużo bardziej narażony na choroby serca, nerek a także ma predyspozycję do rozwoju cukrzycy. Z karmą Purina Pro Plan zdrowie kota zostaje zagwarantowane.
 • Pro Plan House Cat jeśli Twój kot nie wychodzi z domu, to zapewne ma też ograniczony ruch. Wobec tego jest też bardziej narażony na powstanie otyłości. Dlatego z myślą o kotach o osiadłym trybie życia powstała karma Purina Pro Plan House Cat dla domowych piecuchów. Sucha karma jest lekkostrawna, dzięki zawartości smacznego kurczaka, jajek i ryżu zaś dodatek włókna owsianego i celulozy ograniczają formowanie się kul włosowych, które utrudniają trawienie. Ponadto podając karmę Purina Pro Plan eliminowany jest problem brzydkich zapachów z kuwety. Według badań redukuje ona o 20% nieprzyjemny odór z łazienki. Najważniejszą cechą karmy Pro Plan jest jej doskonały smak, który doceniły już miliony kotów na całym świecie.
 • Pro Plan Sterilised to sucha karma dla kotów stworzona w celu utrzymania zdrowia zwierząt sterylizowanych. Łączy w sobie wszystkie niezbędne składniki odżywcze, w tym witaminy A, C i E, a także kwasy tłuszczowe omega 3 i 6. Zawiera odpowiednio wysoki poziom białka i niski tłuszczu oraz pomaga zachować zrównoważone pH moczu. Dostępna w dwóch smakach: łosoś i indyk – w celu dobrania jak najwyższej jakości.

Suche karmy Purina Pro plan zapewnią zdrowie

Karmy suche dla kota zapewniają najwyższej jakości pożywienie, dostosowane do potrzeb zwierząt, dobierz karmę uwzględniając jego tryb życia a dasz kotu to co najcenniejsze – zdrowie i smaczny posiłek. Pewne, że zamruczy z radości.