• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Karmy Purina Pro Plan dla kota

4 produkt(ów)

Karmy suche dla kota marki Purina Pro Plan

Purina Pro Plan to karma dla kotów jakości super premium wyróżnia się doskonałym składem opracowanym przez lekarzy weterynarii. Ciągła współpraca z najlepszymi żywieniowcami sprawia, że pokarm dla kotów jest wysokiej wartości i ma pozytywny wpływ na zdrowie.

Jeśli dbasz o zdrowie swojego kota to przejawem troski o niego jest zapewnia mu prawidłowego żywienia. W celu sprostania wymagań kotów marka Purina Pro Plan oferuje szeroką gamę wysokiej jakości karm dostosowanych do różnych etapów życia zwierząt: karmy dla kociąt i kotów dorosłych, po kastracji.

Karmy Pro Plan sprzedawane są wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych i przychodniach weterynaryjnych. W sklepie apetete również znajdziesz te doskonałej jakości suche pożywienia dla Twojego kota.

Oferta Purina Pro Plan

W sklepie apetete dla Twojego kota dostępna jest Purina dostosowana do różnych potrzeb.
 • Purina Pro Plan Delicate sucha karma dla kotów o wrażliwym układzie pokarmowym. Łączy w sobie wszystkie niezbędne składniki odżywcze, w tym witaminy i składniki mineralne w wysokiej jakości. Zawiera Opti Renal – unikalna formuła, która wspiera zdrowie nerek. Również pomaga chronić zęby przed osadzaniem się kamienia nazębnego. Utrzymuje zdrowie układu moczowego u kastrowanych kotów, u tych u których istnieje ryzyko wystąpienia schorzenia dolnych dróg moczowych. Dzięki odpowiedniej ilości substancji balastowych pomaga przywrócić odpowiednią wagę i wygląd sylwetki. Otyły kot jest dużo bardziej narażony na choroby serca, nerek a także ma predyspozycję do rozwoju cukrzycy. Z karmą Purina Pro Plan zdrowie kota zostaje zagwarantowane.
 • Pro Plan House Cat jeśli Twój kot nie wychodzi z domu, to zapewne ma też ograniczony ruch. Wobec tego jest też bardziej narażony na powstanie otyłości. Dlatego z myślą o kotach o osiadłym trybie życia powstała karma Purina Pro Plan House Cat dla domowych piecuchów. Sucha karma jest lekkostrawna, dzięki zawartości smacznego kurczaka, jajek i ryżu zaś dodatek włókna owsianego i celulozy ograniczają formowanie się kul włosowych, które utrudniają trawienie. Ponadto podając karmę Purina Pro Plan eliminowany jest problem brzydkich zapachów z kuwety. Według badań redukuje ona o 20% nieprzyjemny odór z łazienki. Najważniejszą cechą karmy Pro Plan jest jej doskonały smak, który doceniły już miliony kotów na całym świecie.
 • Pro Plan Sterilised to sucha karma dla kotów stworzona w celu utrzymania zdrowia zwierząt sterylizowanych. Łączy w sobie wszystkie niezbędne składniki odżywcze, w tym witaminy A, C i E, a także kwasy tłuszczowe omega 3 i 6. Zawiera odpowiednio wysoki poziom białka i niski tłuszczu oraz pomaga zachować zrównoważone pH moczu. Dostępna w dwóch smakach: łosoś i indyk – w celu dobrania jak najwyższej jakości.

Suche karmy Purina Pro plan zapewnią zdrowie

Karmy suche dla kota zapewniają najwyższej jakości pożywienie, dostosowane do potrzeb zwierząt, dobierz karmę uwzględniając jego tryb życia a dasz kotu to co najcenniejsze – zdrowie i smaczny posiłek. Pewne, że zamruczy z radości.