• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karmy dla kota Abisyńskiego

1-30 of 569

Wysokiej jakości karmy dla kota Abisyńskiego mogą być podawane przedstawicielom tej rasy, od ukończenia przez nie 21 dnia życia. To produkty stworzone przez najlepsze marki, specjalizujące się w opracowywaniu zbilansowanych posiłków, przeznaczonych dla domowych mruczków. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy karmy dla kota Abisyńskiego zawierają dodatek świeżego mięsa, a także cennych składników odżywczych w postaci tauryny czy świeżych owoców oraz warzyw.

Karmy dla kota Abisyńskiego z dodatkiem starannie wybranego mięsa

Prawidłowo dobrana karma dla Abisyńczyka może całkowicie zastąpić przygotowywane w domu posiłki. To produkt zawierający najzdrowsze gatunki mięs. Są one odpowiednie dla domowych mruczków, ponieważ są pozbawione dodatku antybiotyków, a także innych szkodliwych dla w organizmu pupila dodatków. Karma dla Abisyńczyka z naszego zoologicznego sklepu internetowego, jest skomponowana na bazie najwyższej jakości mięs, warzyw, owoców i mieszanek ziół. Zapewnia to domowym mruczkom urozmaicone posiłki, dostosowane do ich unikalnych potrzeb żywieniowych. Produkty te są dostępne w różnych wersjach smakowych do wyboru, co pozwala na ich dopasowanie do indywidualnych preferencji wychowywanego pupila. Nowoczesna karma dla kota Abisyńskiego to produkt o nęcącym smaku i zapachu. Wyrób ten jest łatwo przyswajalny, lekkostrawny i nie powoduje nadmiernego obciążenia układu pokarmowego.

Rekomendowana przez nas karma dla kotów Abisyńskich to produkt w wersji suchej lub mokrej. Posiada on optymalnie dobraną wilgotność, co pozytywnie wpływa na układ moczowy, nerki i pęcherz, hodowanego w domu kota. Jest to szczególnie ważne u osobników obciążonych genetycznie skłonnościami do schorzeń układu wydalniczego. Karma dla kotów Abisyńskich z naszej oferty, to kompletny posiłek, pozbawiony dodatku szkodliwych konserwantów, stabilizatorów, wzmacniaczy smaku i zapachu, GMO, zbóż i glutenu. Rekomendowana karma dla kotów Abisyńskich chroni układ kostny i mięśniowy przed zmianami spowodowanymi starzeniem się organizmu domowego pupila, jak również wszelkiego typu konsekwencjami kontuzji, odniesionych w wyniku podejmowanej aktywności fizycznej.

Karmy dla kota Abisyńskiego z kwasami tłuszczowymi Omega

Rekomendowana przez nasz sklep internetowy karma dla kota Abisyńskiego, wyróżnia się hipoalergiczną formułą. Została ona opracowana z udziałem lekarzy weterynarii, zoodietetyków i specjalistów z zakresu felinologii. Polecana karma dla kota Abisyńskiego wpływa na zdrową skórę i lśniącą sierść przedstawicieli tej rasy. Produkt ten zawiera cenne, nienasycone kwasy tłuszczowe, jak również potrzebne zwierzęciu aminokwasy. To związki organiczne, poprawiające funkcjonowanie, zarówno narządów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Specjalnie opracowana formuła, którą wyróżnia się karma dla kota Abisyńskiego z naszej oferty, wspiera układ immunologiczny kotów tej rasy, zapobiegając pojawianiu się u nich trudnych do wyleczenia schorzeń o podłożu grzybiczym, bakteryjnym bądź też wirusowym. Dzięki temu domowy mruczek jest skutecznie chroniony przed szkodliwymi dla zdrowia mikroorganizmami, które mogą siać spustoszenie w jego narządach wewnętrznych, powodując zaburzenia w ich prawidłowym działaniu.

Oferowane przez nas karmy dla kotów Abisyńskich zawierają starannie dobrane mięsne składniki, pochodzące z mięśni, serca, a także innych organów wewnętrznych zwierząt, hodowanych w ekologicznych gospodarstwach rolnych. Tłuszcz, którym wzbogacone są polecane przez nas karmy, to jeden z najlepszych jakościowo składników, bogatych w wielonasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6. Do produkcji wyżej wymienionych wyrobów nie używa się tłuszczu wieprzowego bądź też słabej jakości tłuszczów roślinnych. Polecane przez karmy dla kotów Abisyńskich mogą zawierać dodatek olejów rybnych, będących bardzo cennym źródłem wielu witamin i pierwiastków, odpowiadających za prawidłowe funkcjonowanie organizmu domowego mruczka.

Karmy dla kota Abisyńskiego zawierające składniki z przebadanych źródeł

Dokładnie przebadane karmy dla kotów Abisyńskich z naszego sklepu internetowego, spowalniają proces starzenia się komórek organizmu przedstawicieli tej rasy. Wpływa to na zdolność ich regeneracji. Dzięki temu domowy pupil na długie lata zachowuje pełnię zdrowia, a także świetną kondycję. Karmy dla kotów Abisyńskich z naszej oferty, doskonale wpływają na regenerację wątroby, a także całego układu pokarmowego. Jest to szczególnie ważne u zwierząt wykazujących silną tendencję do alergii lub nietolerancję pokarmową. Specjalnie opracowany skład, który posiadają karmy dla kota Abisyńskiego z naszej oferty, redukuje nieprzyjemny zapach odchodów, a także wpływa na częstotliwość wypróżnień. Cenne źródło białka, dostępne w tych produktach, pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych miejsc. To kombinacja świeżego drobiu, wieprzowiny lub wołowiny. Jest to mięso poddane procesowi dehydratyzacji. Może ono być wzbogacone hydrolizatem białka, pochodzącym z mięsa indyka. Do skomponowania karmy dla kotów Abisyńskich z naszego sklepu internetowego nie używa się słabej jakości surowców, pochodzących z nieprzebadanych źródeł.

Proponowana karma dla kotów Abisyńskich, którą można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, może być wzbogacona siemieniem lnianym, pulpą buraczaną i drożdżami. Ten ostatni składnik stanowi naturalne źródło MOS. Ponadto oferujemy karmy dla kota Abisyńskiego z dodatkiem surowego popiołu, który wpływa na przemianę materii, lepsze trawienie niektórych składników pokarmowych, a także pomaga w regularnym wypróżnianiu się. Polecane przez nas produkty są wzbogacone dodatkiem fosforu, magnezu, wapnia, włókien surowych, a także tauryny w optymalnie dobranej proporcji, wynoszącej nie mniej niż 1500 mg. Energia metaboliczna, którą posiadają polecane przez nas karmy dla kotów Abisyńskich jest dostosowana do aktywności, wieku i potrzeb organizmu danego zwierzaka. Dzięki temu można wybrać wyroby nie powodujące zbyt szybkiego przybierania na wadze. Ma to szczególne znaczenie u zwierząt bardzo mało aktywnych fizycznie, wykastrowanych wysterylizowanych lub też rekonwalescentów.

Abisyński - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować karmy dla kota Abisyńskiego w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Polecane przez nas karmy dla kota Abisyńskiego to wyroby najlepszej jakości. Produkty te zawierają kompleks witamin i minerałów w naturalnej formie. Stanowi to gwarancję ich łatwej przyswajalności.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu karmy dla kota Abisyńskiego?

Przed zakupem karmy dla kota Abisyńskiego warto ocenić jej skład. Powinien on być wolny od GMO, konserwantów i syntetycznych utleniaczy. Dzięki temu ma się pewność, że jest to wyrób bezpieczny również dla mruczka posiadającego alergie pokarmowe lub nietolerującego niektórych składników.

Jaka karma będzie najlepsza dla kota rasy Abisyńskiej?

Wysokiej jakości karmy dla kota Abisyńskiego są wolne od syntetycznych związków chemicznych. To produkty pakowane sterylnie, co potwierdza ich bezpieczeństwo użytkowania.