• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karmy dla kota Rosyjskiego niebieskiego

1-30 of 569

Nowoczesne karmy dla kota Rosyjskiego niebieskiego zawierają cenne witaminy i związki mineralne. To produkty znanych i cenionych marek, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości. Polecane przez nas zoologiczny sklep internetowy karmy dla kota Rosyjskiego niebieskiego są wzbogacone tauryną, niezbędną do utrzymania naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego w doskonałej kondycji przez długie lata życia domowych pupili.

Karmy dla kota Rosyjskiego niebieskiego bez glutenu

Urzekający swoim wyglądem kot Rosyjski niebieski to rasa wywodząca się z zachodniej Rosji. Nosi ona nazwę kota archangielskiego bądź maltańskiego. Początki tej rasy datuje się na XVII wiek. Kot Rosyjski niebieski osiąga masę ciała do 6 kg. Plasuje się on w III kategorii w spisie Organizacji Felinologicznej FiFE, oznaczonej jako koty krótkowłose. Hodowane w domach koty Rosyjskie niebieskie mogą mieć umaszczenie jednobarwne. To zwierzęta powściągliwe i zdystansowane wobec człowieka o wysokiej inteligencji. Dożywają one zaawansowanego wieku. Koty Rosyjskie niebieskie wymagają podawania im zbilansowanych posiłków, co gwarantuje zachowanie przez nie doskonałej kondycji psychofizycznej. Do tego celu nie nadają się produkty spożywane przez ludzi. Z uwagi na to warto włączyć do jadłospisu przedstawicieli tych ras karmy dla kotów Rosyjskich z naszego sklepu internetowego. Proponujemy wysokiej jakości produkty, zawierające podstawowe źródło łatwo przyswajalnego białka w postaci składników zwierzęcych. Może to być wołowina, jagnięcina lub mięso drobiowe, pochodzące wyłącznie ze starannie kontrolowanych hodowli. Karmy dla kotów Rosyjskich z naszego asortymentu są wzbogacone cennymi komponentami, między innymi wapniem, fosforem i miedzią. To składniki wpływające na piękny wygląd sierści, zdrową skórę, a także prawidłową budowę kośćca.

Karmy dla kotów Rosyjskich z naszej oferty są pozbawione syntetycznych dodatków w postaci barwników, zagęszczaczy, stabilizatorów konsystencji, GMO, soi i produktów mlecznych. Każda karma dla kota Rosyjskiego z naszego asortymentu zawiera dodatek Spiruliny. To lekkostrawny produkt, dedykowany alergikom i zwierzętom cierpiącym na nietolerancje pokarmowe. Bezzbożowa i pozbawiona glutenu karma dla kota Rosyjskiego z naszego sklepu internetowego to zbilansowana kombinacja witamin i minerałów. Ekstrakt z juki neutralizuje nieprzyjemny zapach kału, jak również wpływa na częstotliwość wypróżnień. Polecana przez nas karma dla kotów Rosyjskich zawiera jedynie pojedyncze źródło białka w proporcji 48 do 70%. Niewielki dodatek warzyw i owoców wpływa na wysokie walory smakowe i aromat tego wyrobu. W składzie karmy dla kotów Rosyjskich z naszego asortymentu znajduje się także niepoddawany szkodliwym procesom chemicznym, olej rzepakowy. Pozbawiona cukru pulpa buraczana, a także węglan wapnia, to łatwo przyswajalne przez organizm domowego zwierzaka komponenty, które wpływają na prawidłowe działanie jego narządów wewnętrznych i zewnętrznych, zapobiegając spadkowi odporności, co zdarza się u młodych osobników, odstawionych od mleka matki.

Karmy dla kota Rosyjskiego niebieskiego, dbające o higienę pyska

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są karmy dla kota Rosyjskiego na bazie starannie wyselekcjonowanych składników. Mogą one być wzbogacone dodatkiem owoców i warzyw, pozbawionych pestycydów. Nasze karmy dla kota Rosyjskiego wyróżniają się nęcącym zapachem. Można podawać je zwierzakom od czasu odstawienia je od mleka matki. Karmy dla kota Rosyjskiego można włączyć do jadłospisu zwierząt wysterylizowanych i wykastrowanych. W tym przypadku warto podawać wyroby o obniżonej wartości kalorycznej, które zapobiegają odkładaniu się w organizmie tkanki tłuszczowej, prowadzącej do patologicznych zmian w układzie krwionośnym. Osoby, które zastanawiają się, czym karmić kota Rosyjskiego, mogą zapoznać się z asortymentem naszego zoologicznego sklepu internetowego. Oferujemy produkty powstałe we współpracy z lekarzami weterynarii. Potwierdza to ich bezpieczeństwo, nawet dla pupili cierpiących na alergie pokarmowe.

Każda karma dla kota Rosyjskiego z naszego sklepu internetowego, ma zbilansowany skład, zawierający aktywne komponenty. Dodatek prebiotyków zapobiega zaburzeniom mikroflory jelit, odpowiedzialnej za sprawne działanie układu immunologicznego. Polecana przez nas karma dla kota Rosyjskiego może zawierać także dodatek świeżych ziół, usprawniających proces trawienia. Zawodowi hodowcy, którzy zastanawiają się, czym karmić kota Rosyjskiego, aby osiągnął on wymaganą masę ciała, mogą zdecydować się na produkty z naszego zoologicznego sklepu internetowego. Oferujemy karmy dla kotów Rosyjskich wzbogacone dodatkiem węglowodanów złożonych, mięsa królika, a także oleju z łososia norweskiego i żurawiny. To kluczowe składniki poprawiające funkcjonowanie układu moczowego, a także zapobiegające wypadaniu sierści i jej matowieniu. Olej z łososia norweskiego, zawarty w takim produkcie, jak karma dla kota Rosyjskiego, wpływa także na prawidłowe działanie narządu wzroku. Specjalnie dobrany kształt krokietów, które posiadają karmy dla kotów Rosyjskich, wspomaga usuwanie nalotów, osadów i kamienia nazębnego. Ma to szczególne znaczenie dla hodowców, którzy pragną zadbać o prawidłową higienę pyszczka swojego pupila.

Rosyjski niebieski - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować karmy dla kota Rosyjskiego niebieskiego w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Rekomendowane przez nas karmy dla kota Rosyjskiego niebieskiego zawierają cenne składniki odżywcze. Dzięki nim można zadbać o prawidłowe funkcjonowanie organizmu mruczka, na każdym etapie jego życia.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu karmy dla kota Rosyjskiego niebieskiego?

Przed zakupem karmy dla kota Rosyjskiego niebieskiego, warto ocenić jej skład. Powinien on być pozbawiony GMO i innych produktów, szkodliwych dla układu pokarmowego domowego mruczka.

Jaka karma będzie najlepsza dla kota rasy rosyjskiej?

Dobrej jakości karmy dla kota Rosyjskiego niebieskiego wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego, krwionośnego i pokarmowego. Warto wybrać produkt wzbogacony prebiotykami. Zapobiega on nieprawidłowemu pH flory jelitowej.