• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Karmy Royal Canin dla kota

1-30 of 71

Royal Canin najlepsze karma dla kotów

Nie ma bardziej rozpoznawalnej marki na świecie produktów dla zwierząt jak Royal Canin. Firma od ponad 30 lat opracowuje receptury, które mają za zadanie polepszyć jakość życia wszystkich domowych i wychodzących mruczków. Royal Canin to doskonałej jakości karmy suche i mokre dla kotów dostosowane do każdego etapu życia. Wśród oferty marki znajdą się karmy dla kociąt, karmy suche i mokre dla kotów dorosłych, dla zwierząt domowych jak i tych spędzających czas na zewnątrz, dla kotów po kastracji, otyłych i zbyt chudych, dla zwierząt aktywnych, z tendencją do chorób układu moczowego oraz dla wyjątkowych kudłaczy co mają problem z odkładaniem się włosów w żołądku. Royal Canin to również pierwsza marka na świecie, która stworzyła karmy odpowiadająca na potrzeby rasy kotów.
Wśród oferty Royal można znaleźć zarówno suche jak i mokre pożywienie dla kotów rasy: Maine Coon, Norweski Leśny, Ragdoll, Pers, Sfinks, Kot Bengalski, Brytyjski krótkowłosy

Royal Canin Karmy dopasowane do etapu życia kota

W Royal Canin każdy kot jest wyjątkowy. Przy produkcji karmy dla tych wyjątkowych klientów Royal Canin patrzy pod kątem: stylu życia kota, wrażliwość i wieku. Royal Canin karmi koty na każdym etapie życia.

 • Karmy dla kociąt pokarmy Royal Canin towarzyszą kotom od ich narodzin do 1 roku życia. Wzrost kociaka odbywa się w dwóch niezależnych fazach, dlatego dla każdej z nich przewidziany jest inny pokarm. Karma dla kociąt po odsadzeniu odpowiednia Royal Canin Mother & Babycat zapewni odpowiednią odporność i uzupełni lukę immunosupresyjną. Karma dla kociąt w sklepie apetete dostępne są w formie suchej karmy, o krokietach łatwych do namoczenia, oraz w formie mokrej karmy. Ich skład daje maksymalne wsparcie podczas pierwszych tygodni życia. Zaleca się po całkowitym odsadzeniu przejście na karmę dla kociąt i trwanie przy niej aż do ukończenia 1 roku życia.
 • Karmy dla dorosłych kotów przeznaczone dla kotów od 1 roku życia do 7 lat. Dorosłe ciało kota będzie się zmieniać w zależności od wieku, diety, stylu życia i wrażliwości. W Royal Canin opracowano karmy dla kotów, tak aby zaspokoić ich specyficzne potrzeby żywieniowe, takie jak: kontrola wagi, piękny wygląd futra, wrażliwy żołądek, wybredny charakter, i wiele innych. Bez względu na to, czy masz kota, dorosłego czy starszego, w Royal Canin znajdzie się dla niego odpowiednia karma.
 • Karmy dla kotów dojrzałych etap seniora w Royal Canin został również podzielony na dwie fazy, od 7 roku życia, oraz od 11 roku. Dlatego że dzisiejsze koty żyją zdecydowanie dłużej, jednak starzejący się kot ma zaczyna mniej się ruszać ma również, niższe wymagania energetyczne i powstaje większe ryzyko otyłości. Royal Canin karmy dla kotów dojrzałych dostępne w sklepie apetete zarówno suche jak i mokre karmy dla kota pomogą w zachowaniu odpowiedniej kondycji i zdrowia mimo upływu lat.

Karmy dla kotów z podziałem na rasę

Różne rasy, różne odżywianie. W Royal Canin wierzymy, że każdy kot jest wyjątkowy. Dzięki badaniom charakterystycznych dla rasy cech i ścisłej współpracy z siecią ekspertów od żywienia i weterynarii stworzono precyzyjne formuły pokarmowe odpowiadające wymaganiom rasowego kota,

Royal Canin Pers karmy suche i mokre dla kotów rasy Pers, uwzględniają ich płaską budowę pyszczka i mało aktywny tryb życia.

Royal Canin Maine Coon karmy suche, które chronią stawy i mają odpowiednio duży krokiet, który zachęca do gryzienia.

Royal Canin Ragdoll karma sucha posiada krokiet dostosowany do szerokiej szczęki.

Royal Canin Norweski Leśny zadba o piękny wygląd futra.

Royal Canin Bengalski karma sucha pomaga utrzymać kondycję sportową kota.

Royal Canin Syjamski kot ekskluzywny kształt krokieta przystosowany do spowalniania tempa wchłaniania.

Royal Canin Brytyjski krótkowłosy zapobiega przed otyłością.

Karmy Royal Canin są zależne od wieku, diety, stylu życia i rasy. W celu wybrania odpowiedniego produktu zachęcamy do skorzystania z naszego filtra dostępnego w naszym sklepie online. W sklepie apetete przygotowaliśmy ofertę Royal Canin karmy dla kotów, aby zaspokoić Twoje specyficzne potrzeby żywieniowe Twojego kota – idealne dopasowane pożywienie dzięki Royal Canin.