• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karmy dla psa Purina junior

3 produkt(ów)

W tym dziale czeka na Twojego pupila karma dla psa Purina junior. Karma zapewni Twojemu pupilowi odpowiednie odżywienie na tym bardzo ważnym etapie życia. Karma dla psa Purina Junior to produkt marki Premium odpowiednio zbilansowany. Sprawdź naszą ofertę w sklepie on-line Apetete.

Karma dla psa Purina junior charakterystyka produktu

To posiłek od producenta Purina, który od lat zajmuje się produkcją karm dla zwierząt towarzyszących, w tym psów. Purina karma dla psa junior to dobry wybór! Szczególnie jeśli szukasz dla psa karmy zbożowej, pełnowartościowej i odpowiednio zbilansowanej. Karma dla psa Purina junior występuje w trzech niezależnych smakach: jagnięcina, kurczak i indyk. Wybierz taki, który zachwyci Twojego pupila i sprosta jego oczekiwaniom.

Dlaczego Purina karma dla psa junior to dobry wybór? Ponieważ to produkt odpowiednio przygotowany przez specjalistów z zakresu żywienia. Purina ma swój własny ośrodek badawczy w którym testuje swoje karmy na bieżąco, nim wprowadzi je do obrotu. To dlatego każdy chrupek jest gwarancją zachowania zdrowia Twojego pupila. Karma posiada odpowiednie proporcje białka, wapnia i fosforu, co pozwala zadbać o prawidłowy rozwój kości psów. Poza tym zawiera probiotyki – inulina wpływa korzystnie na florę bakteryjną żołądka. Wspomaga trawienie a także wzmacnia odporność. Poza tym przebadane psy w instytucie Purina chwalą karmę za jej doskonały smak.

Żywienie szczeniąt ogólne zasady – Purina Junior pies

Przy wyborze karmy, tutaj polecamy purina karma dla psa junior - kieruj się przede wszystkim dobrem swojego pupila. Pamiętaj, że pokarm w ciepłe dni nie może długo leżeć w misce. Prawidłowo powinien być od razu zjedzony. Jeśli Twój szczeniak nie chce jeść karmy – nie dosmaczaj mu jej. Tylko zmień sposób żywienia na bardziej atrakcyjny. Pies w końcu jest małym myśliwym i ta potrzeba zdobywania pokarmu jest dość silnie zakorzeniona.

Co do długości przechowywania karmy, to najlepiej po otwarciu worka, aby pies spożył go w mniej więcej 3 miesiące. Im dłużej karma leży to wietrzeje i może nawet jełczeć. Co oczywiście wiążę się z utrata cennych właściwości odżywczych karmy dla psa Purina junior. Dlatego jeśli chcesz, aby Twoje szczenię było szczęśliwe i przede wszystkim zdrowe dbaj również o higienę podawania i przechowywania karmy.

Przechowuj ją w suchym miejscu, z dala od czynników atmosferycznych. Najlepszym sposobem przechowywania karmy jest pozostawienie jej w oryginalnym opakowaniu i szczelne jego zamknięcie, za pomocą np.: spinaczy spożywczych. Co do podawania karmy stosuj się do zaleceń producenta. Znajdziesz je zarówno w zakładce dawkowanie w naszym sklepie Apetete a także na każdym produkcie. Jest to warunek konieczny, aby dopuścić karmę do obrotu. Wobec tego opiekun ma znacznie ułatwione zadanie, jeśli chodzi o dbanie o dobrostan pupila. Wystarczy wybrać karmę i napisać ją do miski, tu wybór jest prosty Purina Junior. Pies na pewno będzie Ci wdzięczny za ten wybór. Jeśli widzisz, że szczeniak nie zjada do końca swoich chrupków Purina junior dla psa - następnym razem po prostu nałóż mniej.

Purina karma dla psa junior w sklepie Apetete

Purina Junior to karma dla szczeniąt od pierwszego miesiąca życia do 18, produkt odpowiednio zbilansowany dla psów każdej rasy. Chrupki są uniwersalnej wielkości, dopasowują się do szczęk psów. Karma Dog Chow Purina Junior. Pies będzie zachwycony, ponieważ jest naturalna, nie zawiera sztucznych barwników, składników, a jej zapach i smak sprawia, że psy bardzo chętnie zjadają swój posiłek do ostatniego kęsa. Dog Chow Puppy jest naturalną karmą, nie zawiera sztucznych składników, a jej smak i zapach przypadną do gustu Twojemu pupilowi. Karma dla psa Dog Chow Puppy występuje w trzech smakach kurczak, jagnięcina i indyk. Jednak w każdej z nich znajdziemy także zdrowe warzywa i dodatki probiotyczne, niezależnie od wybranego smaku.

W naszym sklepie Apetete mamy bogatą ofertę karm zbożowych i bezbożowych dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia. Wybierz taki produkt, który widzisz, ze służy Twojemu psu i staraj się zbyt często nie zmieniać karmy. Szczeniaki mają delikatne brzuszki i trudno przechodzą jakiekolwiek zmiany.