• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karma dla Basset Hounda

1-30 of 713

Karma dla Basset Hounda to produkt dla psów, które wyróżniają się specyficznym wyglądem. To zwierzęta posiadające bardzo długie uszy, krótkie łapy i długi tułów. Problemem tej rasy są częste zapalenia spojówek, skłonność do nadwagi, jak również kłopoty ze stawami. Z uwagi na to, warto podawać Bassetom wyłącznie najlepsze jakościowo produkty żywieniowe. Dobra karma dla Basset to wyrób, który uwzględnia potrzeby żywieniowe tej rasy. Tego typu produkt znajduje się w naszej ofercie. Rekomendowana przez nas karma dla Basset zawiera wyłącznie naturalne składniki, pozytywnie wpływające na organizm domowego zwierzaka.

Karmy dla Basset Hound

Właściciele rasy Basset Hound bardzo często mają problemy z samodzielnym skomponowaniem dla nich jadłospisu. Z uwagi na to, warto wprowadzać do menu swojego czworonoga wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty. Biorąc pod uwagę specyfikę rasy Basset Hound, wszystkie podawane im wyroby powinny posiadać optymalnie dobraną wartość kaloryczną, ponieważ zapobiega to powstawaniu nadwagi i otyłości. Psy rasy Basset Hound mają tendencję do łakomstwa, dlatego też zbilansowana karma, stanowiąca ich podstawowe źródło pożywienia, powinna hamować nadmierny apetyt, a jednocześnie zaspakajać dobową wartość kaloryczną, niezbędną do utrzymania doskonałej kondycji fizycznej i energii na cały dzień.

Rasa Basset Hound wymaga karmy wzbogaconej cennymi witaminami. Tego typu produkt jest dostępny w naszym sklepie internetowym. Oferujemy weterynaryjne karmy dla rasy Basset Hound, stworzone z udziałem najlepszych specjalistów z branży. To produkty zawierające cenne ekstrakty roślinne, pochodzące wyłącznie z terenów nieskażonych, poddawanych testom na obecność metali ciężkich czy pestycydów w glebie. Wszystkie proponowane przez nas karmy dla psów rasy Basset Hound, zawierają cenne dla organizmu zwierzęcia kwasy tłuszczowe z grupy Omega. Odpowiadają one za piękny wygląd sierści, wzmocnienie układu immunologicznego, a także poprawiają kondycję stawów.

Karmy dla Basset – zbilansowane posiłki

W naszej ofercie znajduje się sucha karma dla Bassetów. Jest to produkt bardzo smaczny. Posiada on specjalnie zaprojektowany kształt krokiecika, co ułatwia pogryzienie i przyswojenie tego posiłku, bez ryzyka niestrawności czy też zadławienia się. Sucha karma dla Bassetów z naszej oferty ma także bardzo przyjemny zapach. To produkt stworzony dla małych ras o niskiej lub średniej aktywności fizycznej. Sucha karma dla Bassetów to propozycja dla wszystkich właścicieli tych czworonogów, również zawodowych hodowców. Rekomendowana przez nas karma dla Basset Hound jest produktem najwyższej jakości. Można zdecydować się na wyrób zawierający bardzo niewielką ilość zbóż lub też na w 100% pozbawiony dodatku glutenu.

Nowoczesna karma dla Basset Hound w pełni pokrywa dobowe zapotrzebowanie psa na składniki w postaci witamin i minerałów. Produkt ten stanowi alternatywę domowych posiłków. Regularne podawanie psu takiego wyrobu, jak proponowana przez nas karma dla Basset Hound umożliwia jego utrzymanie w doskonałej kondycji i zapobiegnięcie jego nadwadze. Ma to szczególne znaczenie w przypadku osobników niezbyt chętnie podejmujących aktywność fizyczną na świeżym powietrzu lub też unikających długich spacerów. Sugerujemy, aby przed wyborem konkretnej karmy, skonsultować się z lekarzem weterynarii, zajmującym się opieką nad konkretnym pupilem. Oceni on,1 czy dany wyrób jest odpowiedni dla czworonoga. Rekomendowana przez nas karma dla Basset Hound może być delikatnie rozmiękczona przy pomocy świeżej wody, co ułatwia pogryzienie i przyswojenie tego produktu.

Basset Hound - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować karmy dla Basset w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Nasze karmy dla Basset są w 100% bezpieczne dla każdego przedstawiciela tej rasy. Pokrywają one dobowe zapotrzebowanie psa na substancje odżywcze.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu karmy dla Basset?

Decydując się na podawanie swojemu psu karmy dla Basset, warto uwzględnić wiek i kondycję psa. Należy także skontrolować jego stan zdrowia.

Czy karmy dla Basset są kaloryczne?

Zbilansowane karmy dla Basset mają obniżoną kaloryczność. Dzięki temu nie powodują one odkładania się tkanki tłuszczowej u pupila.