• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karma dla Akity

1-30 of 714

Wysokiej jakości karma dla Akity jest dostępna w opakowaniach zawierających od jednego do nawet 12 kg suchych, łatwych do pogryzienia granulek. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się także produkty pakowane w puszki. Do tej grupy należy mokra karma dla Akity, zawierająca składniki pochodzenia zwierzęcego.

Karma dla Akity z dodatkiem ryb i świeżego mięsa

W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się karma dla Akity, przeznaczona dla wszystkich przedstawicieli tej rasy, od ukończenia przez nich 21 dnia życia. Polecamy produkt w formie bezzbożowej. Jest on lekkostrawny i nie powoduje podrażnienia układu pokarmowego, ponieważ nie zawiera glutenu. Rekomendowana przez nas karma dla Akity może z powodzeniem zastąpić przyrządzane w domu posiłki. Produkt ten zawiera kompleks aktywnych witamin i minerałów, które są w pełni przyswajalne przez organizm domowego zwierzaka. Nowoczesna karma dla Akity z naszej oferty, posiada wysoką zawartość składników pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu spełnia ona potrzeby żywieniowe psów zaliczanych do ras pierwotnych. Produkt ten może być wzbogacony dodatkiem alg morskich, pochodzących wyłącznie z kontrolowanych wód, pozbawionych jakichkolwiek oznak skażenia.

Bezzbożowa karma dla rasy Akita jest wyrobem z dodatkiem świeżej lub suszonej ryby. Może ona stanowić główne lub dodatkowe źródło białka. Rybna karma powinna zawierać przynajmniej 40% dodatku mięsnego, co wpływa pozytywnie na organizm domowego pupila. Cenne, nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i 6, odpowiadają za doskonały wygląd sierści i skóry, zapobiegając pojawianiu się łupieżu czy też innych problemów, związanych z niedoborem składników odżywczych, w dostarczonym czworonogi pokarmie. Nowoczesna karma dla przedstawicieli rasy Akita pokrywa dobowe zapotrzebowanie na wszystkie witaminy, makro i mikroelementy. Eliminuje to potrzebę stosowania dodatkowej suplementacji, mogącej niepotrzebnie obciążać organizm zwierzaka.

Karma dla Akity z skłonnością do tycia

Osoby, które poszukują zbilansowanych posiłków dla przedstawicieli ras Akita, biorących udział w wystawach i targach psów, powinny zapoznać się z asortymentem naszego sklepu internetowego. Posiadamy szeroki wybór produktów, dedykowanych psom w różnym wieku. Polecana przez nas mokra karma przeznaczona dla rasy Akita jest łatwa do pogryzienia. Mogą to być kawałki soczystego mięsa, zanurzone w aromatycznym sosie lub też wygodne do dozowania pasztety, musy bądź puszki, pakowane sterylnie. Wszystkie te produkty posiadają atesty i certyfikaty jakości. Są one oznaczone międzynarodowym znakiem CE, co stanowi dowód na to, że zostały pozytywnie zaopiniowane przez wszystkie Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, jakie znajdują się w krajach Unii Europejskiej.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się sucha karma dla przedstawicieli rasy Akita w formie wygodnych do dozowania granulek. Mogą one posiadać dodatek świeżych warzyw i ziół, wspomagających proces trawienia i ułatwiających wypróżnianie się. Odpowiednio dobrane zioła ułatwiają przemianę materii, szczególnie u osobników zagrożonych nadwagą i otyłością, związaną z mniejszą aktywnością ruchową, problemami z układem ruchu bądź też genetyczną skłonnością do nadmiernego odkładania się tkanki tłuszczowej. Karma dla Akity z naszego sklepu internetowego może całkowicie zastąpić przygotowywane w domu posiłki. Produkt ten zawiera witaminy, chroniące organizm zwierzęcia przed zakażeniami grzybiczymi, bakteryjnymi, a także wirusowymi.

Karma dla Akity pozbawiona syntetycznych komponentów

Atrakcyjny asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje najlepsze jakościowo produkty, dedykowane wszystkim przedstawicielom rasy Akita. Oferujemy wyroby sprawdzonych marek, które powstały wyłącznie przy współpracy lekarzy weterynarii i osób zawodowo zajmujących się zoodietetyką. Każda karma dla Akity z naszego sklepu internetowego posiada opatentowaną formułę. Została ona bardzo dokładnie przebadana pod kątem obecności syntetycznych barwników, sztucznych konserwantów czy wzmacniaczy smaku i zapachu. Rekomendowana przez nas karma dla Akity może być podawana zwierzętom po sterylizacji i kastracji. Posiadamy produkty o obniżonej wartości kalorycznej, przeznaczone dla zwierząt o bardzo słabej przemianie materii. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się karma dla Akity, zawierająca młodą jagnięcinę, mięso drobiowe, kaczkę, jelenia czy strusia. Dodatek świeżych warzyw i niektórych gatunków owoców wpływa na wysokie walory smakowe tych produktów.

Posiadamy wyroby o sprawdzonej recepturze, które składają się przynajmniej z 60% czystego mięsa. W niektórych karmach, rekomendowanych zawodowym hodowcom, jak i osobom zajmującym się wychowywaniem psów rasy Akita, mogą znaleźć się dzikie zioła i owoce leśne, pozytywnie wpływające na proces trawienia. Polecamy także karmę dla Akity z dodatkiem ziemniaków, stanowiących łatwo przyswajalne źródło złożonych węglowodanów i błonnika. Jest to pokarm polecany szczególnie osobnikom mającym problemy z zaparciami. To karma dla Akity, która nie zawiera tłuszczów przetworzonych chemicznie, a także węglowodanów prostych powodujących tycie.

Akita - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować karmę dla Akity w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Proponowana przez nas karma dla Akity jest produktem pełnym świeżego mięsa, warzyw i owoców. Wyrób ten wyróżnia się doskonałym smakiem i nęcącym zapachem. Pokrywa on 100% zapotrzebowania na witaminy i minerały.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu karmy dla Akity?

Przed kupnem karmy dla Akity warto zweryfikować, czy jest to produkt polecany przez lekarzy weterynarii. Tylko wówczas można wybrać odpowiedni pokarm, bezpieczny dla domowego pupila.

Jaka karma będzie najlepsza dla psa rasy Akita?

Najlepsza karma dla Akity nie może zawierać zbóż. Powinna ona posiadać dodatek ryb lub ziemniaków. Stanowi to cenne źródło kwasów Omega i błonnika pokarmowego. Odpowiednio dobrana karma dla przedstawicieli ras Akita może zawierać także dodatek leśnych ziół i owoców.