• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karma dla Buldoga Angielskiego

1-30 of 698

Nowoczesna karma dla Buldoga angielskiego zawiera cenne składniki odżywcze, w tym witaminy, makro i mikroelementy. Produkt ten jest dostępny w naszej ofercie w opakowaniach o różnej pojemności. Posiadamy karmę dedykowaną szczeniakom, juniorom, psom dorosłym i seniorom. Rekomendowana przez nas karma dla Buldoga angielskiego może zawierać dodatek ziemniaków, ryb, owoców i świeżych ziół.

Karma dla Buldoga angielskiego o odpowiednim kształcie krokiecików

Buldogi angielskie to bardzo popularna rasa psów, która może być hodowana w dużych aglomeracjach miejskich. Przedstawiciele tej rasy, według klasyfikacji FCI, zaliczane są do osobników o średniej wadze. Buldogi angielskie, podobnie jak wszystkie rasy psów brachycefalicznych, mają duże trudności z prawidłowym pogryzieniem pokarmu. Dlatego też należy podawać im starannie wyselekcjonowane produkty o odpowiednim kształcie krokiecików. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się karma dla wszystkich psów rasy Buldog angielski. Wyrób ten nie zawiera syntetycznych barwników, konserwantów, stabilizatorów konsystencji i chemicznych ulepszaczy smaku oraz zapachu.

Proponowana przez nas karma dla psów rasy buldog angielski w pełni pokrywa ich dobowe zapotrzebowanie na składniki odżywcze w postaci makro i mikroelementów, gwarantujących prawidłowe funkcjonowanie organizmu zwierzęcia. Karma dla psów rasy Buldog angielski może być oparta na recepturze bezzbożowej lub też zawierać niewielką ilość tego składnika, co eliminuje problem wzdęć i nadmiernej produkcji gazów. Odpowiednio dobrana karma dla Buldoga angielskiego może łagodzić stany zapalne skóry i podrażnienia fałdów, znajdujących się wokół pyska.

Karma dla Buldoga angielskiego z dodatkiem mięsa wołowego, kaczki, ryb lub jagnięciny

Wszystkie Buldogi angielskie powinny otrzymywać karmę zawierającą wyłącznie świeże, nieprzetworzone chemicznie mięso. Może to być indyk połączony z jagnięciną, wieprzowina, wołowina, kaczka lub kurczak. W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są także karmy, które są dopasowane do potrzeb Twojego psa. To specjalistyczne, weterynaryjne produkty, opracowane przy udziale zoodietetyków. Są one przeznaczone głównie dla zwierząt cierpiących na alergię pokarmowe, niestrawność lub podrażnienia układu pokarmowego. Prawidłowo dobrana karma dla Buldoga angielskiego z naszego zoologicznego sklepu internetowego, może być wzbogacona dodatkiem oleju z łososia. To składnik dostarczający domowemu pupilowi niezbędnych kwasów tłuszczowych.

Rekomendowana przez nas karma dla Buldoga angielskiego w postaci łatwych do pogryzienia krokiecików. Może zawierać dodatek warzywny, owocowy, a także świeże zioła w optymalnie dobranych proporcjach. Należy unikać produktów wzbogaconych soją, kukurydzą lub składnikami powodującymi biegunki, wzdęcia i zaburzenia mikroflory jelitowej. Dostępna w naszym sklepie internetowym bezzbożowa karma dla Buldoga angielskiego to produkt znanej i cenionej marki, specjalizującej się w opracowywaniu i wytwarzaniu pokarmu dla domowych pupilów. Specjalnie zaprojektowane opakowanie zapobiega przedostawaniu się do niego zanieczyszczeń obecnych w cyrkulującym powietrzu.

Karma dla Buldoga angielskiego zawierająca drożdże browarniane i lekkostrawne białko

Prawidłowo dobrana karma dla psów rasy Buldog angielski z naszego sklepu internetowego, wyróżnia się specjalnie opracowanym składem. Dodatek suszonych drożdży browarniczych poprawia funkcjonowanie flory bakteryjnej jelit, a także dostarcza psom witamin z grupy B, niezbędnych do sprawnego funkcjonowania ich organów wewnętrznych i układu nerwowego. Bogata w odżywcze białko karma z naszej oferty jest dopasowana do potrzeb Twojego psa. Zawiera ona węglowodany, tłuszcze i inne składniki, pozytywnie wpływające na stan zdrowia i kondycję domowego pupila. Rekomendowana przez nas karma dla Buldoga angielskiego może posiadać obniżoną wartość kaloryczną. To produkt dedykowany zwierzętom z nadwagą, otyłością, a także mało aktywnym fizycznie.

Z uwagi na to, że Buldogi angielskie mają tendencję do zbyt szybkiego pochłaniania pokarmu. Proponowana dla tych zwierząt karma ulega częściowemu strawieniu w kontakcie z amylazą, zawartą w ślinie domowych pupili rasy Buldog angielski. Oferowana przez nas mokra i sucha karma dla psów rasy Buldog angielski nie zawiera syntetycznych barwników, mogących wywoływać długotrwałe biegunki, wyniszczające organizm zwierzęcia i wyjaławiające go z witamin oraz związków mineralnych. Polecana karma dla Buldoga angielskiego wspomaga prawidłowe działanie układu immunologicznego i zapobiega nawrotom infekcji bakteryjnych, wirusowych oraz1 grzybiczych w stanach osłabienia organizmu zwierzęcia.

Zobacz karmy dla buldoga angielskiego w Apetete:

Buldog Angielski - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować karmę dla Buldoga angielskiego w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Karma dla Buldoga angielskiego z naszej oferty wyróżnia się starannie dobranym składem. Zawiera on łatwo przyswajalne białko.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu karmy dla Buldoga angielskiego?

Przed kupnem karmy dla Buldoga angielskiego należy przeanalizować skład tego produktu. Powinno się unikać wyrobów z konserwantami i stabilizatorami konsystencji.

Jaka karma będzie najlepsza dla psa rasy Buldog angielski?

Dobrej jakości karma dla psa rasy Buldog angielski musi być lekkostrawna i pozbawiona dodatku soi. Produkt ten może zawierać dodatek warzyw i owoców.