• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karma dla Berneńskiego Psa Pasterskiego

1-30 of 613

Lekkostrawna karma dla Berneńskiego Psa Pasterskiego, z łatwością zastąpi przygotowane w domu posiłki. Produkt ten może zawierać dodatek mięsa drobiowego, wołowiny lub też ryb. Dostępna w naszym sklepie internetowym karma dla Berneńskiego Psa Pasterskiego została opracowana z udziałem dietetyków. To smaczny i pożywny posiłek, dostępny w formie łatwych do pogryzienia granulek lub puszek z kawałkami mięsa.

Karma dla Berneńskiego Psa Pasterskiego wzbogacona witaminami

Berneński Pies Pasterski to bardzo popularna rasa, szczególnie wśród właścicieli dużych posesji i osób zajmujących się zawodowo lub amatorsko hodowlą owiec. Wyżej wymieniona rasa zaliczana jest do molosów. Z uwagi na to Berneński Pies Pasterski wymaga podawania mu zbilansowanych posiłków, zawierających optymalnie dobrane składniki odżywcze, w tym węglowodany, tłuszcze i łatwo przyswajalne białko. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zawodowych hodowców, jak i właścicieli tej rasy psów, poszerzyliśmy nasz asortyment o wysokiej jakości produkty. Rekomendowana przez nas karma dla Berneńczyka jest wzbogacona o witaminy i związki mineralne. Produkt ten dostępny jest w naszym zoologicznym sklepie internetowym w formie krokiecików o nęcącym smaku i zapachu, jak również pasztetów mięsnych czy puszek zawierających całe kawałki wołowiny lub drobiu, zatopione w gęstym sosie. Oferowana przez nas karma dla Berneńczyka w 100% pokrywa dobowe zapotrzebowanie na wszystkie makro i mikroelementy. Dzięki temu nie jest konieczne stosowanie dodatkowej suplementacji. Ta nowoczesna karma dla Berneńczyka całkowicie zastępuje przygotowane w domu posiłki.

Karma dla Berneńskiego Psa Pasterskiego dla alergików

Pożywna karma dla Berneńskiego Psa Pasterskiego jest produktem opracowanym w taki sposób, aby zapewniał tym pupilom odpowiednią dawkę kalorii, potrzebną do codziennej aktywności fizycznej. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się wyroby znanej i cenionej firmy Dolina Noteci, a także marki Friskies czy Eukanuba. To jedne z najlepszych marek na świecie, oferujących smaczne, pełnowartościowe pożywienie, przeznaczone dla osobników w każdym wieku. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępna jest najlepsza karma dla rasy Berneński Pies Pasterski, dedykowana zwierzęcym alergikom. Jej jednoproteinowa formuła nie zawiera chemicznych dodatków i ulepszaczy. Oferowana przez nas bezzbożowa najlepsza karma dla psów pasterskich została wzbogacona ziemniakami, co pomaga ograniczyć dokuczliwe dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Produkt jest wzbogacony dodatkiem ryb oceanicznych, co wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Warto wspomnieć, że ryby oceaniczne są znacznie łatwiej przyswajane przez układ pokarmowy domowego pupila niż tradycyjne czerwone mięso. Z uwagi na to, proponowana przez nas karma dla Berneńczyka może być podawana zwierzętom ze skłonnościami do alergii i nietolerancji pokarmowej. Produkt zawiera również dodatek nieprzetworzonych chemicznie olejów.

Smaczna karma dla Berneńskiego Psa Pasterskiego z niskim IG

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępna jest karma dla Berneńskiego Psa Pasterskiego w ekonomicznych opakowaniach. Produkt ten skutecznie obniża poziom szkodliwych dla organizmu zwierzaka trójglicerydów, odpowiedzialnych za powstawanie chorób układu krążenia, mięśnia sercowego czy odkładanie się cholesterolu w żyłach i tętnicach. Zielony groszek, który może znajdować się w rekomendowanym przez nas produkcie, to źródło wielu cennych witamin i łatwo przyswajalnych węglowodanów z bardzo niskim indeksem glikemicznym. Wyżej wymienione warzywo bardzo powoli wchłania się z układu pokarmowego do krwi, dlatego też w organizmie zwierzęcia nie dochodzi do gwałtownego podniesienia poziomu cukru. Proponowana przez nas karma dla Berneńskiego Psa Pasterskiego w granulkach może być podawana codziennie lub też stosowana wymiennie z produktami w postaci pasztetów. To produkt poddany testom, przeprowadzonym w niezależnych ośrodkach badawczych. Polecana karma dla Berneńskiego Psa Pasterskiego jest produktem nie zawierającym ciężkostrawnych składników, mogących powodować nadmierne obciążenie układu pokarmowego. Wszystkie dodatki znajdujące się w składzie tego wyrobu zostały ocenione przez niezależnych zoodietetyków. Warto wspomnieć, że karma dla Berneńskiego Psa Pasterskiego z naszego sklepu może być wzbogacona dodatkiem świeżych owoców i warzyw, co wpływa na jej wysokie walory smakowe.

Berneński Pies Pasterski - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować karmę dla Berneńskiego Psa Pasterskiego w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Dostępna w naszym sklepie internetowym karma dla Berneńskiego Psa Pasterskiego to produkt o naturalnej recepturze. Zawiera on tylko łatwo przyswajalne składniki.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu karmy dla Berneńskiego Psa Pasterskiego?

Przy zakupie karmy dla Berneńskiego Psa Pasterskiego warto dokonać oceny jej składu. Karmę należy dobierać do wieku i aktualnego stanu zdrowia zwierzaka.

Jaka karma będzie najlepsza dla Berneńskiego Psa Pasterskiego?

Smaczna i pożywna karma dla Berneńskiego Psa Pasterskiego powinna być kaloryczna, gdy podaje się ją zwierzętom ciężko pracującym. W przypadku zwierzaków hodowanych w domu, można wybrać wyroby zawierające warzywa o niskim IG.