• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karmy Dolina Noteci dla psa

1-30 of 46

Dolina Noteci polska jakość

Jeśli szukaliście karmy mokrej dla psa polskiego pochodzenia, a zarazem doskonałej jakości to Dolina Noteci zdaje się odpowiadać wszystkim kryteriom. Doskonałej jakości mokra karma dla psów. W produkcji stosuje wyłącznie starannie dobrane składniki, takie które przechodzą wieloetapowy proces selekcji. Surowce dla mokrych karm Dolina Noteci pozyskiwane są od renomowanych dostawców.

Dlaczego mokre karmy Dolina Noteci są tak dobre

Przede wszystkim jakość komponentów odpowiada za doskonały smak i właściwości odżywcze karmy Dolina Noteci dla psów. Większość z nich spełnia wymagania surowców przeznaczonych do spożycia przez ludzi. W karmach Dolina Noteci dostępne są również: świeże warzywa i owoce pochodzące od lokalnych dostawców – marchew, ziemniaki, jabłka jakości spożywczej, które na miejscu są umyte i pokrojone, a następnie trafiają do produkcji.

Rodzaje mokrych karm Dolina Noteci

Z myślą o różnych potrzebach klientów Dolina Noteci podzieliła swoje karmy mokre na kilka głównych linii: Dolina Noteci Premium, Dolina Noteci Piper, Dolina Noteci BASF i specjalna linia dla psów chorych Dolina Noteci Care.

Dolina Noteci Premium to wysokiej jakości karmy mokre. Przeznaczone zarówno dla szczeniaka, seniora i juniora dostępne w 10 różnych smakach do wyboru, podane w puszkach 400g i 800g oraz karmy mokre w saszetkach 300g dla juniorów i 500g dla dorosłych psów.

Dolina Noteci Piper karmy mokre przeznaczone dla wrażliwych psów – To właśnie dzięki zastosowaniu jednego źródła białka posiadają idealne cechy diety eliminacyjnej. Zalecanej przy objawach nietolerancji lub alergii pokarmowych. Karmy mokre Piper występuje w czterech wariantach smakowych, do wyboru: jagnięcina jest źródłem ważnej metabolicznie witaminy B12 i niacyny oraz stanowi źródło cynku, dziczyzna, wołowina, serca kurczaka.

Dolina Noteci BASF coraz popularniejsza dieta BARF doczekała się swojej gotowej, spożywczej wersji dieta BASF od Doliny Noteci to karma odpowiadająca na naturalne potrzeby psów – mięsożerców. Dieta BASF łączy ze sobą mięsa i produkty pochodzenia zwierzęcego, spełniając wszystkie wymogi stawiane innych pokarmom bytowym. Charakteryzują się brakiem dodatków zbożowych, za to zawierają mięso podane razem z kośćmi, niewielkim dodatkiem oleju roślinnego.

Dolina Noteci Pet Care wraz z postępem cywilizacyjnym wzrasta średnia długość życia psa wówczas okazuje się, że i domowe pupile mogą cierpieć z powodu typowo ludzkich przypadłości jak: alergie, problemy żołądkowe, nadwaga? Problemy zdrowotne wymagają od właściciela komponowania specjalistycznej diety. Naprzeciw oczekiwaniu psów starszych, chorych i w czasie rekonwalescencji powstały karmy z linii Pet Care, których specjalnie opracowana formuła przez lekarzy weterynarii pozwoli w szybki i przyjemny sposób poprawić zdolności wydolnościowe organizmu psa.