• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karmy Bozita dla psa

11 produkt(ów)

Szwedzka karma dla psów

Mokra karma Bozita dla psów jest produkowana w Vargarda, wyłącznie z ekologicznych i sprawdzonych składników. Karmy Bozita nie tylko doskonale smakują i pozytywnie wpływają na rozwój psa, ale przy tym nie niszczą środowiska naturalnego, są w 100% ekologiczne.Bozita to najwyższej jakości, ekologiczne, mokre karmy dla psów podane w postaci kawałków w galarecie oraz smacznej pasty.

Ekologiczna misja karm mokrych dla psów Bozita

Bozita to jedyna firma na rynku zoologicznym, dostępnym w Polsce , która korzysta z ekologicznych opakowań – Wszystkie mokre karmy dla psów zostały zapakowane w Tetra recart- oznacza, że opakowania pochodzą z recyklingu, a przy ich produkcji nie ucierpiało żadne drzewo, dodatkowo po zużyciu również nadają się do recyklingu, wszystko po to by stworzyć zrównoważony łańcuch produktów. Szwedzkie karmy Bozita powstają w fabryce zasilanej jest w 100% z energii odnawialnej, a wszelkie odpady są przetwarzane w biogaz. Dodatkowo szwedzkie karmy to najlepszy jakościowo wybór dla Twojego psa.

Dlaczego szwedzkie karmy dla psów są najlepsze

Miłośnicy psich sportów znajdą odpowiedź i to bardzo szybko, ponieważ Szwedzi kochają psy! To kraj otwarty na psie sporty, od lat walczą o lepszą jakość życia psów, Ponadto Szwecja to najbardziej Ekologicznych kraj na świecie. Produkty szwedzkie są zupełnie wolne od GMO, mięso i krowy wolne są od BSE. Szwecja jest jednym z pierwszych krajów na świecie sklasyfikowanym jako wolny od BSE. W paszach dla zwierząt jest zakaz w ogóle dodawania hormonów wzrostu, co jeszcze podwyższa rangą karmy szwedzkiej Bozita. To oznacza, że kurczak ze Szwecji jest odpowiednim mięsem dla psa. Karmy Bozita zawierają jedynie składniki wysokiej jakości — bez dodatku zbóż, soi i barwników. Karmy są dostępne w wielu smakach, np. kurczak, renifer, indyk i mogą być podawane jako pełny posiłek lub jako uzupełnienie suchej karmy Bozita.

Szwedzkie karmy w sklepie apetete

W ofercie sklepu apetete dostępna pod nazwą Bozita Naturals w opakowaniach tetra recart, bogactwo smaków pozwoli na dobranie oferty pod potrzeby psa: łosoś, łoś, indyk, renifer Bozita Naturals to karma mokra dla psa w kartonie ponad 99% naturalnych protein to oferta skierowana do bardziej wymagających klientów, bądź psów wrażliwych psów na inne komercyjne karmy.