Karma dla wielkiego psa - rasy olbrzymie > 45kg

1-30 of 418

Karmy suche i mokre dla psa olbrzymiego

Do ras olbrzymich zaliczamy zwierzęta, które ukończyły 18 miesiąc i przekraczają wagę 45 kg do 44 kg. Psy ras dużych to między innymi: *mastify, to właśnie geny tych molosów przetrwały praktycznie u wszystkich dużych ras. Psy te wyróżniają się łagodnym i opanowanym charakterem. Wielu regionach górskich zatrudniane są do pracy w charakterze obrońców domostw i stąd, jednak od niedawna odnalazły swoje miejsce obok człowieka na kanapie. Wadą tych psów jest delikatny żołądek i serce oraz fakt, że żyją naprawdę krótko bo maksimum do 10 roku życia.

Karmy suche dla psów rasy olbrzymiej

Olbrzymi pies wcześniej rozpoczyna okres starzenia, dlatego by zapewnić im jak najlepsze i długie życie należy dobrać karmę bogatą w probiotyki. Duży rozmiar olbrzymich psów wymaga odpowiedniej karmy. Duża masa ciała w połączeniu z wysoką aktywnością psa może doprowadzić do silnego obciążenia stawów. Specjalna dieta o podwyższonym poziomie przeciwutleniaczy, takich jak witamina A i C oraz naturalne źródło glukozaminy i chondroityny pomaga chronić stawy. Niewielka pojemność przewodu pokarmowego psów ras dużych sprawia że zwierzęta te są wrażliwsze na jakość podawanej karmy suchej dla psów, jak i mokrej. Pokarm dla psów ras olbrzymich musi być lekkostrawny, ta by zapobiec biegunce, a nawet niebezpiecznym dla życia skrętów żołądka – więcej o tej przypadłości na naszej stronie w sekcji weterynaria.

Oferta sklepu apetete.pl

Lekkostrawna białka oraz bogactwo witamin wzmacniających zdrowie serca oraz dodatki poprawiające funkcjonowanie kości odnajdą Państwo w karmach dla dużych psów najlepszych producentów w sklepie apetete – dla psa.

Acana oferuje odpowiednio wysokiej jakości karmy ekologiczne, Brit karmy dostosowane do rozmiarów psów oraz Royal Canin, Purina, Eukanuba. Dobranie odpowiedniej karmy dla olbrzymiego psa zapewni zdrowie na dłużej. Worki karmy o wadze od 10kg do 20kg dostępne w sklepie apetete.pl pozwolą na zachowanie ekonomicznej gospodarki w twoim domu.

Również w ofercie karm mokrych sklepu dla psa – apetete. Odnajdziemy duże opakowania karm mokrych. Puszki i batony 800g i 1250g pozwolą na łatwe serwowanie posiłków dla dużego psa. Producenci: Dolina Noteci, Animonda, Rinti, Rafi, Wolfsblut, Dogz FineFood, itp. Najlepsze mokre karmy, które nie tylko poprawią smak posiłków ale zapewnią doskonałą kondycję na długie lata.

Karmy mokre w sklepie dla psa apetete.pl dostępne są w różnych wariantach smakowych, od kurczaka, przez rybę po nawet karmę mokrą o smaku kangura. Wszystko z myślą o zadowolonych brzuszkach naszych psich klientów.

Karmy dobrane według potrzeb i doskonała bogata oferta połączona z profesjonalną obsługą w sklepie dla psa apetete. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jaka karma jest dobra dla psa rasy olbrzymiej – skorzystaj z naszego filtra produktów bądź zadzwoń na naszą infolinię sklepu apetete.pl – dla psa. Doświadczeni specjaliści z zakresu żywienia i zachowania zwierząt pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie dietetyczne dla Twojego pupila.