• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karma dla West Highland White Terriera

1-30 of 727

Osoby, które rozważają zakup Teriera, często zastanawiają się, jaka karma dla Westa będzie odpowiednia? W ofercie naszego sklepu zoologicznego dostępne są produkty, zarówno oparte na recepturze monobiałkowej, jak i zawierające lekkostrawne białko, pochodzące z różnych rodzajów mięs. Rekomendowana przez nas karma dla Westa może być podawana domowemu pupilowi już od wieku szczenięcego.

Karma dla Westa w wersji mokrej, granulek lub pasztecików

Prawidłowa skomponowane menu dla czworonoga, powinno uwzględniać wszystkie składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania jego organizmu. Ma to znaczenie szczególnie dla psów rasowych, obciążonych genetycznie różnego typu schorzeniami, powstałymi w wyniku krzyżowania wielu gatunków tych zwierząt, a także wprowadzania modyfikacji genetycznych, w celu uzyskania jak najlepszego wzorca rasowego. Powyższa kwestia dotyczy także psów rasy West Highland White Terrier. To czworonogi, które świetnie odnajdują się w aglomeracjach miejskich. Popularna rasa, którą jest wspominany wyżej West Highland White Terrier, to pies wymagający podawania mu karmy zawierającej wyłącznie naturalne składniki. Niewielkich rozmiarów pies należący do rasy West Highland White Terrier potrzebuje zbilansowanej karmy, która nie przyczyni się do wzrostu jego masy ciała. Tego typu produkt znajduje się w naszej ofercie. Posiadamy bezzbożowe karmy dla rasy West Highland White, zawierające różne dodatki, między innymi olej z wiesiołka, gwarantujący piękną sierść i doskonałą kondycję skóry. Zawodowi hodowcy, którzy od lat poszukują weterynaryjnej karmy dla rasy West Highland White, mogą skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty. Posiadamy produkty w postaci suchych, lekkostrawnych granulek i pysznych pasztecików czy mięsnych, smakowitych kawałków, zanurzonych w aromatycznym sosie.

Karma dla Westa biorącego udział w wystawach psów

Proponowana przez nas karma dla rasy West Highland White nie zawiera glutenu, a także modyfikowanych zbóż, w tym niebezpiecznej dla układu pokarmowego domowego pupila soi. Dodatek ten jest niewskazany nie tylko w diecie psów rasowych, ale także mieszańców i zwykłych kundelków, ponieważ może powodować powstawanie niestrawności, zgagi, wzdęć i nadmiernej produkcji gazów. Rekomendowana przez nas karma dla Westa zawiera kompleks cennych składników odżywczych. Regularne podawanie tego wyrobu eliminuje stosowanie syntetycznych preparatów, w tym suplementów diety. Oferowana przez nas karma dla Westa może być podawana zwierzętom mającym tendencję do nadwagi. Posiadamy produkt o obniżonej wartości kalorycznej, dedykowany seniorom i zwierzętom bardzo mało aktywnym fizycznie. Nowoczesna karma dla Westa, z naszego sklepu internetowego, może być wzbogacona chondroitynianem siarczanu i glukozaminą. To podstawowe składniki, zwiększające podaż wapnia i fosforu z pokarmu. Rekomendowana przez nas karma dla Westa może być podawana psom przeżywającym stres wystawowy. To produkt skomponowany na bazie kwasu foliowego i witaminy B, korzystnie wpływających na układ nerwowy zwierzaka.

Pożywna karma dla Westa w formie łatwych do pogryzienia krokiecików

W asortymencie naszego zoologicznego sklepu internetowego znaleźć można karmę dla rasy West Highland White. Jest to produkt opracowany z udziałem lekarzy weterynarii i zoodietetyków, współpracujących na co dzień z najlepszymi hodowcami na świecie. Rekomendowane przez nas łatwe do pogryzienia granulki są dopasowane do wielkości pyska psów rasy West Highland White. Pozwala to im na łatwe przyswojenie posiłku i dokładne pogryzienie go, co zapobiega zwracaniu pokarmu lub też pojawieniu się dokuczliwej zgagi. Wszystkie proponowane przez nas karmy dla psów rasy West Highland White zawierają dodatek makro i mikroelementów, przeznaczonych dla psów ras miniaturowych, średnich, a także tych zaliczanych przez FCI do kategorii ozdobnych i do towarzystwa. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się nowoczesna karma dla Westa, która przyspiesza jego metabolizm i wpływa na prawidłową detoksykację organizmu. Produkt ten ułatwia wypróżnianie i ogranicza powstawanie nieprzyjemnego zapachu odchodów, co ma szczególne znaczenie u psów cierpiących na zaburzenia mikroflory bakteryjnej jelit czy też podrażnienie żołądka. Dobrej jakości karmy dla psów rasy West Highland White z naszego sklepu internetowego, zawierają dodatek lekkostrawnego białka. Może ono pochodzić z ryb, poławianych wyłącznie w naturalnym środowisku bądź też z drobiu lub wołowiny. Świeże mięso, pozbawione antybiotyków i dodatku hormonów wzrostów, obecne w polecanych przez nas karmach, stanowi podstawowe źródło białka, wspomagającego utrzymanie silnych i zdrowych mięśni. Niskowęglowodanowe karmy dla psów rasy West Highland White z naszego sklepu internetowego, nie powodują napadów wilczego apetytu.

Zobacz rodzaje karmy dla Westa: