• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Acana karma dla psa

19 produkt(ów)

Karma Acana dla psa to produkt najwyższej jakości z dużą zawartością mięsa, bogatego w białko, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Karma Acana dla psa to pełnowartościowe oraz zdrowe pożywienie, które dostarczy psom wszystkich niezbędnych wartości odżywczych.

Acana sucha karma dla psów

Karma dla psa Acana sucha została stworzona z myślą o psach wszystkich ras oraz w każdym wieku. Karma Acana to źródło cennych wartości odżywczych w postaci białka, tłuszczów oraz minerałów, które zapewniają zdrowie oraz dobrą kondycję. Karma Acana dla psa to skład najwyższej jakości oraz wysoka smakowitość. Zachwyci nawet najbardziej wybrednego psiego smakosza. To źródło cennych witamin oraz składników odżywczych.

Acana karma dla psa

Karma Acana dla psa sucha przeznaczona jest zarówno dla szczeniąt jak i dorosłych psów oraz psich seniorów. Dostoswana jest do indywidualnych potrzeb każdego psa. Karma sucha Acana to najczęściej wybierany sposób żywienia psów. Karma jest pożywna oraz łatwa do podania oraz przechowywania. Cechuje ją skład najwyższej jakości w postaci dużej zawartości zdrowego mięsa, witamin oraz wszystkich składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Rodzaje karm dla psa Acana

Producent karmy Acana - posiada w ofercie najlepsze karmy pełne mięsa i wartości odżywczych, które zapewnią zwierzęciu prawidłowe funkcjonalnie. Karma Acana dla psa To najlepszej pożywienie dla psów na rynku. Karma dla psów Acana tworzona jest z regionalnych składników najlepszego pochodzenia. Zawiera wszystkie wartości odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Producent karmy dla psa Acana

Karma Acana dla psa to lider wśród karm dla psa na każdym etapie jego życia. Karma dla psów Acana jest bogata w zdrowe mięso, które pozyskiwane z ekologicznego źródła. To gwarancja pełnowartościowej oraz zbilansowanej diety. Karma Acana to pełnowartościowe, zbilansowane oraz bardzo pożywne jedzenie dla merdających pupili. Acana karma dla psa zapewni zwierzęciu dużą ilość białka, które buduje silne oraz zdrowe mięśnie. Karma Acana to najlepsze co możesz dać swojemu ulubieńcowi.

Cechy karm dla psa Acana

Producent karmy Acana tworzy karmy pełne zdrowych oraz niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania wartości odżywczych. Karma Acana dla psa bogata jest w łatwo przyswajalne białko, kwasy omega, witaminy oraz minerały. Karma Acana to produkt najwyższej jakości – zapewni Twojemu pupilowi zdrowie, dobrą kondycje i najlepsze samopoczucie. Producent karmy Acana tworzy karmy tylko pełnowartościowe, bliskie naturze psa.

Acana karma biologicznie odpowiednia dla psa

Psy potrzebują odpowiednio wartościowej diety, która zadba o ich zbilansowane odżywianie. Karmy suche Acana to odpowiedni wybór suchych karm dla psów. Naturalne składniki, doskonały smak oraz odpowiedni stosunek wapnia, fosforu i innych substancji mineralnych sprawia, że suche karmy Acana dla psa to najczęściej wybierany rodzaj pożywienia dla Twojego psa. Karma Acana charakteryzuje się niezrównaną zawartością różnych gatunków mięs. Psy w naturze zazwyczaj nie zadowalają się jednym rodzajem mięsa. Ustawicznie poszukują coraz to nowych smaków dla zachowania różnorodności diety. W karmie Acana znajduje się zarówno drób z wolnego wybiegu, jaja ściółkowe, czerwone mięsa, jak i ryby poławiane w naturalnym środowisku. W zależności od linii, różnorodność wacha się od 1 do aż 5 rodzajów mięs.

Karma sucha dla psa Acana – filozofia żywienia

Przodek psa na wolności żywi się głównie tym, co zdoła sam upolować oraz roślinnością leśną. Ponieważ pies jest spokrewniony z wilkiem to jego model żywienia zaczęto bacznie obserwować. Tak na podstawie licznych badań nad stadem dzikich wilków opracowano dietę psa. Tak powstała karma Acana biologicznie odpowiednie żywienie. Acana jest stworzona z regionalnych składników, formuła zawiera ponad 50% świeżego mięsa. Wszystkie składniki pochodzą z najlepszych, sprawdzonych i zaufanych hodowli z Kanady. Dodatkowo w karmie Acana znajdą się świeże owoce, warzywa i zioła, które zbierane są również od lokalnych farmerów. Wszystkie te węglowodany są naturalne, dojrzewające na kanadyjskim słońcu. Taki naturalny skład karmy Acana sprawia, że jest to najchętniej wybierane pożywienie dla psów.

Zobacz również:

ACANA - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Co wyróżnia karmy Acana?

Karmy Acana to niewątpliwy lider wśród karm dla zwierząt. Karma Acana tworzona jest ze składników najlepszej jakości, które dobierane są poprzez staranną selekcje. Karma bogata jest w świeże z mięso oraz wszystkie składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Czy karma Acana to odpowiedni wybór dla mojego psa?

Karmy Acana to kompletne żywienie dostosowane do potrzeb i wieku pupila. Podając psu karmę Acana, zaspokajamy wszystkie potrzeby żywieniowe naszego psa.

Dlaczego warto zamawiać karmę Acana w sklepie apetete.pl?

W sklepie Apetete znajdziesz szeroki asortyment karm Acana dla psów w każdym wieku. Apetete to najwyższa jakość w przystępnej cenie oraz zawsze miła i pomocna obsługa.