• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karmy Rafi dla psa

29 produkt(ów)

Zbilansowane karmy Rafi dla psa to produkty, które pokrywają pełne zapotrzebowanie na składniki odżywcze, jakie są niezbędne do zachowania pełni zdrowia domowego pupila. W naszym sklepie internetowym dostępna jest karma Rafi w różnych wersjach smakowych. To produkt z dodatkiem witamin i związków mineralnych. Karma Rafi jest pakowana sterylnych warunkach.

Karma Rafi – pyszna i zdrowa

Właściciele domowych czworonogów powinni podawać swoim pupilom wyłącznie najlepszej jakości produkty. Do tej grupy zalicza się proponowana przez nas karma mokra. Jest to wyrób wzbogacony o cenne makro i mikroelementy. Karma mokra Rafi nie zawiera konserwantów i szkodliwych barwników. Nowoczesna karma Rafi dla psa w każdym wieku, została stworzona przez jedną z najlepszych firm w Polsce, oferujących produkty zoologiczne. Jest nią Dolina Noteci. Zbilansowana karma Dolina Noteci jest wyrobem posiadającym wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, co potwierdza jego wysoką jakość.

Zalety jakie posiada karma Rafi w saszetkach

W naszej ofercie dostępna jest karma w puszce dla psa to produkt, który został wzbogacony kwasami tłuszczowymi omega-3 i 6, niezbędnymi do utrzymania doskonałej kondycji stawów, sierści czy narządu wzroku domowego pupila. To wyrób, który zawiera optymalną ilość witamin. Dzięki temu regularnie podawana karma Rafi dla psa pokrywa dobowe zapotrzebowanie psa na składniki odżywcze. Osoby, które często podróżują, zabierając ze sobą swoich czworonożnych przyjaciół, mogą wybrać z naszego sklepu saszetki dla psa. Jest to świetne rozwiązanie, które eliminuje potrzebę pakowania dużej ilość sporych puszek czy ciężkiej torby z karmą do plecaka lub bagażnika samochodu. Dostępna w saszetkach karma dla psa jest bardzo przyjemna w smaku i posiada nęcący zapach.

RAFI - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować karmę Rafi w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Karma Rafi z naszej oferty to produkt dostępny w wielu smakach do wyboru. Posiadamy wyroby w opakowaniach o różnej pojemności.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu karmy Rafi?

Sugerujemy, aby przed zakupem karmy Rafi, ocenić stan zdrowia swojego psa. Dzięki temu można ustalić, czy podawanie tego wyrobu pupilowi jest właściwe.