• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karmy dla szczeniaka golden retriever

1-30 of 171

Karma dla szczeniaka golden retreverw sklepie Apetete zapewni Twojemu pupilowi zdrowe żywienie i odpowiedni rozwój. W naszej ofercie znajdziesz karmy bez zbożowe, zbożowe, z dużą zawartością mięsa. Posiadamy również karmy hypoalergiczne. Zapraszamy do zakupu u nas karma dla szczeniaka golden retriverod najlepszych i polecanych producentów.

Karma dla szczeniaka Golden Retriever jaka powinna być?

Zacznijmy od wprowadzenia jakim psem jest Golden Retriever. To psy ras dużych, znane ze swojej miłości do wody – w końcu to Retriever. Ze względu na popularność w rasie zdarzają się osobniki agresywne, winę za ten fakt obarcza się pseudo hodowle, które nie dbają o dobrostan pupila. Wobec czego szczeniaki wchodzą w życie z dużym lękiem. Poza tym w takich miejscach nie dba się również o diagnostykę, dlatego rozmnażane są nie tylko osobniki agresywne, ale i z dysplazją stawową, która utrudnia poruszanie się i powoduje duży dyskomfort. Teoretycznie Retriever to psy bardzo towarzyskie, aktywne i przyjazne do ludzi.

W związku z powyższym widzicie jak ta rasa jest bardzo popularna. Wybierając karmę dla pupila tej rasy należy wziąć pod uwagę jego predyspozycje rasowe do występowania niektórych chorób. Retrievery narażone są na choroby stawów, kości a także serca, choroby skóry i uszu. Wobec tego ważne jest dla zdrowia psa, aby przeciwdziałać tym chorobom. Karma dla psa golden Retriever powinna zawierać: Tryptofan, taurynę, witaminę A w odpowiedniej dawce. Karma dla psa golden retrivera także powinna chronić jego skórę przed infekcjami, w tym celu musi być odpowiednio zbilansowana, aby zadbać o jego wysoką odporność. W naszym sklepie znajdziesz karmy dla szczeniaka zbożowe i bezbożowe. Sprawdź, czego potrzebuje Twój pupil i dobierz odpowiedni produkt.

Jaka będzie najlepsza karma dla szczeniaka Golden Retriever ?

Najlepsza karma dla szczeniaka golden retriever powinna być odpowiednio zbilansowana. Musi zawierać substancje chroniące stawy i kości. Powinna być również wysoko strawna, aby zapewnić odpowiednie przyswajanie produktu. Ponadto najlepsza karma dla szczeniaka golden retriever musi być również lekka, z wysoką zawartością substancji probiotycznych. W karmie szukamy probiotyków, mogą występować pod różną postacią najczęściej jest to inulina albo probiotyki FOS I MOS. Ponadto w karmie dla szczeniaka powinniśmy zwracać uwagę na zawartość mięsa w suchej masie, nie powinno go być mniej jak 25% białka.

W naszym sklepie Apetete znajdziesz karmy bez zbożowe, które zadbają o zdrowy wygląd Twojego pupila. Apetete to bogata oferta karm bez zbożowych. W końcu pies ma budowę właściwą do trawienia właśnie produktów pochodzenia zwierzęcego, a nie zbóż. Z tego powodu karmy dla psa lepiej wybierać, takie które nie zawierają zbóż. Ponadto zauważmy, ze zboża mogą być czynnikiem zapalnym do rozwoju otyłości czy nadwagi. W końcu to cukry, które odkładają się w organizmie w postaci tkanki tłuszczowej. Oferta sklepu Apetete to wiele różnych karm bezbożowych firm takich jak: Acana. Orijen. Carnilove. Taste of The wild, Pan mięsko, Alpha Spirit,. Birt Care I wiele innych.

Czego jeszcze szukamy w karmie dla psa rasy golden Retriever, substancji wzmacniających serce takich jak: taruna, l – karnityna i koenzym q10. Specjalistą w produkcji karm dedykowanych rasom jest firma Royal Canin, oraz eukuanuba. Z tym, ze są to karmy zbożowe, jeśli szukacie karm bezbożowych to nasza wyszukiwarka produktów ułatwi ich znalezienie.

Mokra karma dla psa golden Retriever

W przypadku wyboru mokrej karmy dla psa rasy golden retriever są podobne zasady. Najlepsza karma dla szczeniaka golden retrieverbędzie zawierała duże wartości mięsa. Polecamy polskiej produkcji karmy mokre Koema, Benji’s a także karmy mokre Zew Natury, które w sklepie Apetete znajdziesz zawsze w najniższej cenie!

Mokra karma dla psa golden retriever w sklepie Apetete to świetny wybór dla Twojego pupila. Ten sposób żywienia jest dla psa dużo bardziej smakowity, ze względu na dużą zawartość wody, ale także mięsa. Karma jest bardziej aromatyczna. Zaletą podawania mokrej karmy jest jej korzystny wpływ na zdrowie układu moczowego psa. Poza tym mokra karma jest 3-4 razy mniej kaloryczna, od suchej. Ze względu na swoją objętość trudniej jest ją również przedawkować. Dlatego jest świetnym rozwiązaniem dla psów z tendencją do nadwagi.

W Apetete znajdziesz zarówno mokre karmy dla psa rasy golden retriever, jak i suche. Produkty od najlepszych i polecanych producentów. A także nowości rynkowe – sprawdź naszą ofertę i zadbaj o zdrowie pupila.