• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Suche karmy dla owczarka niemieckiego

Karma sucha dla psa stanowi najczęściej wybierany sposób żywienia. Sucha karma dla psa powinna być pełnowartościowa oraz zbilansowana, dzięki czemu dostarczy psu wszystkich niezbędnych wartości odżywczych. Karma sucha dla psa powinna być dobierana pod preferencje żywieniowe psa oraz jego wiek i stan zdrowia.

1-30 of 213

Sucha karma dla owczarka niemieckiego w sklepie Apetete. U nas największy wybór, karmy zbożowe i bezzbożowe, z dużą zawartością mięsa. Sucha karma dla owczarka Niemieckiego od najlepszych i polecanych producentów, zapewni Twojemu pupilowi zdrowie na długi czas.

Czym żywić owczarka niemieckiego?

Owczarek niemiecki –karma sucha dedykowana dla tej rasy w sklepie Apetete duży wybór marek i smaków karmy dla psa. Uwzględniliśmy potrzeby rasy. Owczarki niemieckie uchodzą za bardzo inteligentne, ale niestety skłonne do pewnych chorób. Zwierzęta te szczególnie narażone są na różnego rodzaju kontuzje, ze względu na szeroko występującą w rasie dysplazję stawów biodrowych. Poza tym rasa jest narażona na wszelkiego rodzaju choroby trzustki, nowotwory oraz choroby serca.

Sucha karma dla owczarka dobrana pod katem jego predyspozycji do chorób pozwoli zadbać o psie zdrowie. Specjalistą w produkcji karm dedykowanych rasie od lat jest firma Royal Canin i Eukanuba. Jednak w naszym sklepie znajdziesz również karmy dla dużych ras, które będą odpowiednie dla psów rasy, wystarczy wpisać sucha karma, owczarek niemiecki, a znajdziesz odpowiednie produkty dla psa! Nasze propozycje znajdziesz w tej kategorii karma sucha - owczarek niemiecki Wśród nich karmy bezzbożowe, hypoalergiczne, karmy premium i super premium. Wybierz taką, która posmakuje Twojemu psu najbardziej. Nasza oferta jest niezwykle bogata!

Jaka najlepsza sucha karma dla owczarka niemieckiego?

Najlepsza karma sucha dla owczarka niemieckiego powinna zawierać odpowiednią dawkę energetyczną. Dobra karma dla psa owczarek niemiecki musi być również wysoko strawna. Za strawność karmy dla psów odpowiada zarówno jakość produktów, ale również obecne w niej probiotyki. Dobierz karmę dla owczarka pod kątem jego aktywności.

Jeśli Twój pies nie uprawia wyczynowo sportów takich jak obedience, tropienie, agility, nie pracuje na co dzień umysłowo to odpowiednia będzie karma Brit Premium Adult Large, Brit Care, Arion, Josera, Farmina, John Dog, Eukanuba, karmy z zawartością białka do 26%. Zbyt duża energetyczność karmy może przyczynić się do pogłębiania problemów z agresją, a także to pierwszy krok do otyłości. Dla aktywnych psów polecamy karmy Taste of The Wild, Acana, Orijen, Wiejska Zagroda, Crave, itp.

Bezzbożowa sucha karma dla psa rasy owczarek niemiecki

Pies jest mięsożerny, to znaczy że wymaga diety bogatej w białko zwierzęce. Tylko ono zawiera dla psa odpowiednia ilość aminokwasów egzogennych, czyli takich , które musi dostarczyć sobie z zewnątrz. Białko jest budulcem mięśni, to materiał energetyczny. Poza tym psy dużo gorzej trawią zboża i rośliny. Odpowiada za to ich krótki przewód pokarmowy, oraz brak amylazy w ślinie. Dopiero występuje ona w trzustce. Tymczasem psy rasy owczarek niemiecki mają tendencję do chorób trzustki. Dlatego u nich szczególnie należy uważać na diety zbożowe.

Dobrym rozwiązaniem jest bezzbożowa sucha karma dla psa owczarek niemiecki. Znajdziesz u nas najlepsze marki takie jak: Brit Care, Taste of The wild, Acana, Orijen, Zwierzęca Zagroda, Crave, Farmina i wiele innych. Odpowiednio smaczne karmy, godne domowego wilka – mięsożercy.

Karmy Bezzbożowe to nawiązanie do naturalnej diety psa. Bogactwo pysznego mięsa, dodatki owoców i warzyw oraz witamin i minerałów. Ponadto karmy bezzbożowe zawierają dużo więcej mięsa od swoich zbożowych odpowiedników. W naszym sklepie on line znajdziesz również karmy półwilgotne dla psów takie jak Alpha Spirit, Eden. To oferta dla szczególnie wymagających towarzyszy! Półwilgotne suche karmy to również świetne rozwiązanie na szkolenie z psem. Ze względu na swoją konsystencje doskonale sprawdzają się jako nagroda podczas treningów. Z racji swojej inteligencji owczarek niemiecki powinien być szkolony, by nie utracił swojego potencjału. Taka sucha karma dla psa owczarek niemiecki w półwilgotnej formule jest świetnym pomysłem na nagrodę i dietę.

Karma sucha dla owczarka Niemieckiego w sklepie Apetete

Najłatwiejsza do podania jest oczywiście karma sucha. Owczarek niemiecki to duża rasa psów, wobec tego karmienie go samą mokrą karmą jest niezwykle kosztowne. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie diety dla psów. Dodatkowo nasza karma sucha dla owczarka niemieckiego w sklepie Apetete w najlepszej cenie. Wysoka jakość produktów, a także ogromna różnorodność pozwoli dobrać ofertę wedle potrzeb psa! Znajdziesz tutaj karmy hipoalergiczne, mono białkowe, diety bezzbożowe i zbożowe. Karmy z wysoką zawartością mięsa, a nawet karmy z insektów.

W naszym sklepie znajdziesz również karmy ekonomiczne, przeznaczone na każdą kieszeń. Karmy Brit Premium By Nature Large to wysoka jakość przy zachowaniu dobrej ceny. Zapewnią Twojemu psu odpowiednią energię na co dzień, a także ochronią stawy przed kontuzjami. Wszystko za sprawą wysokiej jakości składników użytych podczas produkcji karmy. Polecamy zapoznać się z ofertą marki Brit w naszym sklepie Apetete. Ta sucha karma dla owczarków niemieckich najczęściej sprzedawana jest w workach 15kg.