legowiska, budki dla psa

1-30 of 126

Każdy pies powinien mieć miejsce w którym może odpocząć. Odpowiednio dobrane legowisko sprawi, że Twój pupil chętnie zejdzie z Twojej kanapy. Przed zakupem warto przeanalizować kilka kwestii, gdzie ustawimy legowisko oraz jaki rozmiar i kolor wybierzemy?

Pupil musi lubić swoje łóżeczko. Dlatego przyjęto zasadę, aby posłanie ustawiać tam, gdzie pies najchętniej przebywa. Takie posłanie musi być osłonięte od przeciągów oraz domowego zgiełku, wobec tego nie wolno go ustawiać w przejściu. Kolejny ważny czynnik to wielkość posłania.
Powinno być ono na tyle duże, aby zwierzę mogło na nim leżeć na boku z wyciągniętymi łapkami. Kolor i design to rzecz gustu właściciela, jednak ważne jest aby kanapa pasowała do wystroju wnętrza mieszkania. Psy odbierają nasze emocje, jeśli nie będą czuły aprobaty z naszej strony i one nie polubią swojego nowego łóżeczka.

Komfort odpoczynku jest najważniejszy, dlatego jeśli mamy psa lękliwego warto wymienić kanapę na budkę materiałową. W nich psy czują się bezpieczne bo są odgrodzone od otoczenia. Z ogólnych obserwacji zachowania psów, wynika że małe psiaki wybierają chętnie posłania bardzo miękkie, przypominające nasze łóżka. Z kolei psy ras olbrzymich, preferują twardsze legowiska. Dlatego dla nich najlepszym rozwiązaniem będzie zakup materaca albo kanapy.

 Mając na względzie dobro Twojego pupila przygotowaliśmy ofertę, aby sprostać wszystkim jego oczekiwaniom. Dlatego w tej kategorii odnajdziesz budki, legowiska, materace dla małych i dużych psów znanych producentów legowisk:  • Meduza Gold to polski producent szerokiej gamy akcesoriów dla zwierząt. Osiągnęli wysoką jakość produktów ponieważ do ich wykonania stosowane są najlepsze materiały dostępne na rynku. Ponadto ściśle współpracują z hodowcami i lekarzami weterynarii. Korzystając z ich wiedzy i doświadczenia produkują wyroby wygodne, zdrowe i bezpieczne zarówno dla zwierząt jak i ich właścicieli.np: Meduza Kanapa Jimmy. Kanapy Meduza występują również w wersji bez skórzanego obicia, różnią się od Jimmy szerokością oraz wysokością obicia np: Meduza Kanapa Polysoft
  • Trixie jest niemiecką firmą z ponad 40 letnim doświadczeniem w produkcji akcesoriów dla psów i kotów.Produkty Trixie posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa, wymagane dyrektywami Komisji Europejskiej. Trixie to nie tylko firma, lecz także filozofia podejścia do zwierząt oraz opiekujących się nimi osób. Miłość do zwierząt oparta jest zarówno na restrykcyjnym i pełnym pasji podejściu do pracy na rzecz lepszych produktów, jak i na działalności na rzecz poprawy bytu zwierząt w której niemiecki producent wraz z partnerami stanowią znaczące ogniwo. Polecamy produkt: Trixie Legowisko Sheila pluszowe beżowe w łapki

W ofercie Apetete.pl dostępne również: AbazooSaraPet InnGrande Finale i inne. 
W celu dobrania odpowiedniego produktu proponujemy skorzystać z filtrów podziału na firmy i rodzaje legowisk. Z łatwością znajdziesz odpowiedni produkt dla swojego pupila. Ewentualnie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Ich doświadczenie i chęć pomocy pozwoli na znalezienie optymalnego rozwiązania korzystnego dla zdrowia Państwa pupila.