• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

legowiska, budki dla psa

3 produkt(ów)

Legowisko dla psa to miejsce, w którym nasz merdający pupil będzie mógł zregenerować siły, ale przede wszystkim znajdzie swój własny kąt, który będzie dla niego bezpiecznym azylem, w którym odnajdzie spokój oraz się wyciszy. Legowisko dla psa to niezbędny element wyposażenia każdego domu.

Legowisko dla psa

Legowisko dla psa takie jak posłanie dla psa, buda dla psa czy po porostu wydzielone miejsce do spania powinno być miękkie oraz przytulne aby nasz merdający przyjaciel chciał w nim przebywać. Legowisko dla psa to obowiązkowy element każdego domowego wyposażenia, w którym przybywa nasz merdający przyjaciel. Miejsce do spania czy po prostu buda dla psa powinno znajdować się w zasięgu wzroku opiekuna, aby pies pomimo odosobnionego kąta widział cały czas, że ktoś jest obok niego.

Legowisko dla psa w Apetete

W sklepie online Apetete znajdziesz zarówno legowisko dla psa dorosłego jak i posłanie dla psa najmłodszego, które zapewnią psu przyjemne schronienie oraz własny, bezpieczny kąt. Buda dla psa idealnie sprawdzi się w przypadku psa, który ceni sobie intymność oraz spokojny, niezakłócony sen. Legowiska dla psów występują w różnych wersjach kolorystycznych oraz w różnych formach, dopasowanych do specyfiki danej rasy, wieku zwierzęcia oraz jego indywidualnych potrzeb. Legowiska należy dostosować indywidulanie do każdego psa, do jego wieku, rasy oraz upodobania.

Każdy pies powinien mieć swoje posłanie

Każdy pies powinien mieć miejsce w którym może odpocząć. Odpowiednio dobrane legowisko sprawi, że Twój pupil chętnie zejdzie z Twojej kanapy. Przed zakupem warto przeanalizować kilka kwestii: gdzie ustawimy posłanie, jaki ma mieć ono rozmiar, a jaki kolor? Pupil musi lubić swoje łóżeczko. Dlatego przyjęto zasadę, aby posłanie ustawiać tam, gdzie pies najchętniej przebywa. Legowisko musi być osłonięte od przeciągów oraz domowego zgiełku, wobec tego nie wolno go ustawiać w przejściu. Kolejny ważny czynnik to wielkość posłania.

Idealne posłanie dla psa - jakie powinno być

Legowisko dla psa powinno być na tyle duże, aby zwierzę mogło na nim leżeć na boku z wyciągniętymi łapkami. Kolor i design to rzecz gustu właściciela, jednak ważne jest aby kanapa pasowała do wystroju wnętrza mieszkania. Psy odbierają nasze emocje, jeśli nie będą czuły aprobaty z naszej strony i one nie polubią swojego nowego łóżeczka.

Komfort odpoczynku jest najważniejszy, dlatego jeśli mamy psa lękliwego warto wymienić kanapę na budkę materiałową. W nich psy czują się bezpieczne bo są odgrodzone od otoczenia. Z ogólnych obserwacji zachowania psów, wynika że małe psiaki wybierają chętnie posłania bardzo miękkie, przypominające nasze łóżka. Z kolei psy ras olbrzymich, preferują twardsze legowiska. Dlatego dla nich najlepszym rozwiązaniem będzie zakup materaca, albo kanapy.

Rodzaje legowisk dla psów

W sklepie Apetete proponujemy podział legowisk na następujące kategorie:

 • legowiska małe
 • legowiska średnie
 • legowiska duże
 • budki
 • materace, maty
 • koce

Szybkie i wygodne zakupy dla Twojego pupila

W celu dobrania odpowiedniego posłania dla psa proponujemy skorzystać z filtrów podziału na firmy i rodzaje legowisk. Dzięki temu z łatwością znajdziesz odpowiednie legowisko dla swojego pupila. Zachęcamy też do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Ich doświadczenie i chęć pomocy pozwoli na znalezienie optymalnego rozwiązania korzystnego dla zdrowia Twojego pupila. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą pozostałych produktów zawartych w naszej ofercie online. Są wśród nich między innymi suche i mokre karmy dla psów, suplementy diety, ubranka, miski, obroże, transportery czy preparaty lecznicze. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój pupil, w dodatku w atrakcyjnej cenie.