przysmaki dla psa

1-30 of 869

Przysmaki dla psa Psy mają naturalną, silną potrzebę gryzienia i żucia. Wiek i rasa nie mają znaczenia. Aktywne gryzienie i żucie jest najlepszym relaksem i nagrodą dla psa. Podczas żucia uwalniane są endorfiny, które są odpowiedzialne za uczucie szczęścia. Ponadto przysmak to genialne narzędzie szkoleniowe, nagroda podczas codziennych spacerów.

Należy pamiętać, że pies ma typowe uzębienie dla drapieżnika dostosowane do chwytania i zabijani ofiary, odcinania mięsa od kości i przeżuwania odgryzionych kawałków. Podając mu gotową karmę, lub domowe jedzenie pozbawiamy go wykorzystania anatomicznej budowy zębów. Stąd powstają stany zapalne zębów, dziąseł, których objawem jest wyjątkowo nieprzyjemny zapach z pyska. Zapobiec im może podawanie odpowiednich smakołyków, twardych które pozwolą na zadbanie o higienę jamy ustnej Twojego czworonoga.

Dodatkowo niektóre smakołyki, takie jak np.: Maced Żwacze wołowe 500g świetnie dbają o prawidłową ilość bakterii w żołądku psa, usprawniając przy tym jego trawienie.

W apetete.pl odnajdziesz szeroki asortyment 100% naturalnych i wysoko strawnych przysmaków wiodących producentów polskich marek:

  • Maced to polski producent smakołyków dla psów, w swojej ofercie ma ciastka zbożowe, trenerki w słoikach oraz gryzaki, suszone naturalną metodą. Produkty posiadają certyfikaty HACCP oraz BR Global Standard for Food Safety, które świadczą o jakości Maced.

  • Vector Food to przysmaki znane na całym świecie, produkują głównie suszaki, czyli suszone mięso, podroby i kości. Naturalna produkcja. Przyjemne dla oka i praktyczne (strunowe) opakowanie, to jest to co wyróżnia tego producenta na tle innych marek. Wszystkie produkty firmy Vector-Food są w 100% naturalne i zdrowe. W pełni strawne. Służą jako uzupełnienie karmy głównej i nagroda za dobrze wykonane zadanie. Przysmaki są doskonałym gryzakiem dla szczeniąt i dorosłych psów. Usuwają kamień nazębny i pomagają dbać o uzębienie. Ponad to, gryzaki Vector-Food zawierają składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu psa, będące naturalnym źródłem białka, witamin i minerałów, np: Vector Food Beef Jerky

  • Perrito to włoska marka 100% naturalnych smakołyków dla psów, bez dodatków. Przysmaki Perrito to pyszna mięsna przekąska oparta na świeżym mięsie, w 100% naturalna i zdrowa.

  • Brit Care let’s bite czeskie naturalne przysmaki dla psa w strunowych opakowaniach. Brit Care let’s bite stosowany jest w wielu hodowlach na całym świecie. Naturalne 100% bez konserwantów i ulepszaczy smaku np: Brit Let's Bite Fillet o'Chicken

  • Brit Trainnig Snack smakołyki czeskiej produkcji, pyszne trenerki dostosowane do rozmiaru i wieku psa np: Brit Training Snack Puppies

  • 8in1 Delights smakołyki specjalistyczne przeznaczone do czyszczenia zębów. Wszystkie kości charakteryzują się niską zawartością tłuszczu i nie zawierają sztucznych barwników ani substancji wzmacniających smak, np: 8in1 Beef Delights kość wiązana L

  • Beaphar z wielką pasją i troską tworzy produkty dla zwierząt, które mają na celu ułatwić właścicielom odpowiednią pielęgnację ich Pupili. preparaty Beaphar sprawiają, że życie zwierząt stanie się lepsze i bardziej komfortowe, ponieważ produkty Beaphar powstają przy współpracy hodowców i lekarzy weterynarii. Wyróżnia je wysoka jakość i innowacyjność.

W celu dobrania odpowiedniego produktu proponujemy skorzystać z filtrów podziału produktu według marki, dzięki temu z łatwością znajdziesz odpowiedni smakołyk dla swojego pupila. Ewentualnie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Ich doświadczenie pracy z psami, pozwoli na znalezienie optymalnego rozwiązania korzystnego dla zdrowia Państwa pupila.